Aktualności | sezon 2024

Szczyrk Mountain Resort

23.04.2024 

MAJÓWKA, ROWERY I INNE ZJAWISKA POGODOWE...

 

Przed nami Majówka! W tym roku może być naprawdę dłuuuuuga, przy dobrym planowaniu nawet do 9 dni. Pogoda jak przystalo na kwiecień, w kratkę, raz słońce, innym razem deszcz, a od kilku dni w górach pojawił się......śnieg! Ten chwilowy powrót zimy pokrzyżował nam plany otwarcia BIKE PARKU i  start sezonu rowerowego musimy przesunąć na 1 maja! 

Po obowiązkowych przeglądach technicznych 27 kwietnia otwieramy sezon turystyczny, a jak wskazują prognozy, w tym czasie powróci ciepło. Czeka na Was kolej gondolowa na Halę Skrzyczeńską, kanapa na Zbójnicką Kopę i restauracja "Kuflonka" na 1000 m n.p.m. :)

 

"Majówkowy" rozkład jazdy :)

27 kwietnia - 5 maja 2024

✅ koleje (10 os. gondola na Halę Skrzyczeńską i 6 os kanapa na Zbójnicką Kopę) czynne codziennie od 9:00 do 17:00

✅ restauracja Kuflonka - nowe menu!

✅ animacje z Misiem Maxem - atrakcje dla najmłodszych | 3-4 maja, godz. 12:00-14:00 | restauracja "Kuflonka"

✅ sklep pod gondolą- nowa kolekcja FOX, EVOC, Dynafit;  - 20% na drugi tańszy produkt

✅ wypożyczalnia Centrum Testowe TREK; do otwarcia ścieżek rowerowych dostępne tylko e-bike

 

 Szczyrk Bike Park by TREK czynny od 1.05

 

Nadal trwa przedsprzedaż biletów sezonowych:

 


 

02.04.2024 

WIOSENNE PORZĄDKI


Po sezonie zimowym a przed latem, przyszedł czas na porządki również u nas! To odpowiedni moment na przegląd techniczny kolei i generalny remont ścieżek rowerowych. Chcemy solidnie przygotować się przed sezonem i zapewnić Wam w 100% bezpieczny i niezapomniany wypoczynek w górach. 

Już 27 kwietnia planujemy otwarcie naszego Bike Parku!

Bądźcie w gotowości, bo w tym roku rozkręcimy sezon rowerowy na MAXA.

Dla prawdziwych raiderów mamy - ROWEROWĄ SEZONÓWKĘ!

To kultowe ścieżki enduro - bez limitu! Kilometry tras, po których jeździsz ile chcesz.
Warto się śpieszyć z zakupem karnetu, bo PROMOCYJNA CENA 599 PLN obowiązuje tylko DO 14 KWIETNIA!

 

Kolejną nowością na lato 24 jest SEZONOWY KARNET TURYSTYCZNY

Jeśli jesteś fanem Beskidów to ten karnet jest dla Ciebie! Przez cały sezon letni możesz poruszać się w górę i w dół koleją gondolową (A1) oraz kanapą na Zbójnicką Kopę (B5).

 

BONUS: Wraz z Sezonówką PIESZĄ i ROWEROWĄ otrzymasz 15% zniżki w wybranych lokalach gastronomicznych na terenie Szczyrk Mountain Resort (tylko przy zakupie karnetu online).

 

 


29.03.2024 

W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

 

W tym szczególnym czasie życzymy wszystkim Wielkanocy pełnej cudów, tradycyjnych smaków, zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil w rodzinnym gronie.

Wpadnijcie do nas podczas świątecznego weekendu. Na 1000 m n.p.m. z Hali Skrzyczeńskiej rozpościera się niesamowity widok na okoliczne szczyty, a zapowiadana słoneczna pogoda zachęca do wiosennych spacerów i wycieczek! 

 

Zapraszamy na świąteczny weekend

 

W dniach 30 marca - 1 kwietnia czynne będą:
 

 10-os. kolej gondolowa na Halę Skrzyczeńską

restauracja "Kuflonka", gdzie w sobotę i niedzielę zaplanowano Wielkanocne animacje dla dzieci

wypożyczalnia Centrum Testowe TREK.  Aktualnie wypożyczamy rowery elektryczne, na których możecie odkryć Beskid Śląski na nowo :)

Sklep pod Gondolą - nowe kolekcje odzieży sportowej w atrakcyjnych cenach - czekają na Ciebie!


>> GODZINY OTWARCIA  <<

 


 

21.03.2024 

WIELKANOC DLA KAŻDEGO

 

Święta tuż, tuż.  

Jeżeli nie macie jeszcze planów wyjazdowych, to podpowiadamy, że Beskidy o tej porze roku są B-A-J-E-CZ-N-E!  My w tej wiosennej atmosferze (dzisiaj pierwszy dzień wiosny!) zapraszamy na Wielkanoc do Szczyrku. To będą święta dla każdego!

Dla odkrywców. Pieszo czy rowerem? Wybór należy do Ciebie. Niesamowite wiosenne widoki czekają. Wystarczy wjechać 10-os. gondolą na Halę Skrzyczeńską (1000 m n.p.m.), skąd możemy pieszo zdobyć Skrzyczne, Małe Skrzyczne lub dotrzeć do Malinowskiej Skały. Dla tych, którzy lubią chłonąć górskie widoki z siodełka rowerowego polecamy nasze Centrum Testowe TREK. Na miejscu wypożyczysz TREK E-BIKE Rail 7, a wtedy przekonasz się, że żaden podjazd nie jest trudny!

Dla dzieci. Nie zapominamy o naszych pociechach :) Na bezpłatne "Animacje dla dzieci" zapraszamy do restauracji "Kuflonka" na Hali Skrzyczeńskiej. Poszukamy pisanek, wykażemy się wiedzą i stworzymy kolorowe, balonowe zwierzaki! Na animacje wstęp wolny!

Dla smakoszy. Świąteczne dania na poziomie 1000 m n.p.m.? Nasz Szef Kuchni przygotował wykwintne menu łączące późne świąteczne śniadanie oraz wczesny obiad. A to wszystko w formie bufetu pełnego przekąsek, deserów i ciepłych dań. Brunch Wielkanocny to świetna okazja do spotkania się z przyjaciółmi i rodziną.

 

Rozkład jazdy 

✅ W marcu już tylko "kręcimy" podczas świąt. Sprawdź godziny otwarcia.

✅ W kwietniu planowana jest obowiązkowa przerwa techniczna. Na całego z sezonem letnim i oczywiście ROWEROWYM ruszamy od 27 kwietnia. 

 

Atrakacyjne oferty cenowe

✅ Ruszyła przedsprzedaż SEZONÓWEK rowerowych i turystycznych! WALK i BIKE to karnety na cały sezon, które do końca marca kupicie w atrakcyjnej cenie. 

✅  Koniecznie zapoznajcie się z ofertą noclegową Wielkanoc w Gronie Ski&Bike | w cenie noclegu karnet na gondolę - GRATIS!

 

Zapowiedź lata

✅ Przed nami dwa duże wydarzenia Puchar Świata w Downhillu 18-19.05 oraz Trek Days 22-23.06 oraz wiele innych wydarzeń. Wkrótce opublikujemy pełen kalendarz. 


15.03.2024 

W WIOSENNYM KLIMACIE :)


Pożegnaliśmy już sezon zimowy i choć czujemy niedosyt, że nie był taki jak oczekiwaliśmy, nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowe pomysły i energia do działania.
 

W marcu zapraszamy weekendowo: 16-17, 23-24, 29.03 - 01.04
Czynna kolej gondolowa (godz. 9:00-16:00) oraz  restauracja "Kuflonka" na Hali Skrzyczeńskiej (godz. 9:00-15:45)


W kwietniu obowiązkowa przerwa techniczna. Na całego z sezonem letnim i oczywiście ROWEROWYM ruszamy od 27 kwietnia. 


Centrum Testowe TREK zaprasza codziennie od 8:00 do 16:00.  Aktualnie wypożyczamy rowery elektryczne, na których możecie odkryć Beskid Śląski na nowo :)

✅ Ruszyła przedsprzedaż SEZONÓWEK rowerowych i turystycznych! WALK i BIKE to karnety na cały sezon, które do końca marca kupicie w atrakcyjnej cenie. 

 

__________________________

Sprawdź ofertę na WIELKANOC: 

Zapowiedź lata

Przed nami dwa duże wydarzenia Puchar Świata w Downhillu 18-19.05 oraz Trek Days 22-23.06 oraz wiele innych wydarzeń. Wkrótce opublikujemy pełen kalandarz. 

 


11.03.2024 

NADJEŻDŻA E-WIOSNA!


Miniony weekend był ostatnim, kiedy korzystaliśmy z nart i desek*. Zima ustępuje miejsca wiośnie, a to oznacza, że do naszej wypożyczalni wjeżdżają już...rowery! 

Tak na początek przed właściwym sezonem i otwarciem naszego Bike Parku proponujemy "elektryki" - TREK E-BIKE Rail 7 Gen 3. Gotowi na rozgrzewkę?

 

Centrum testowe TREK czynne codziennie w godz. 8:00-16:00.
Możliwość rezerwacji telefonicznie pod numerem tel. 787 142 140 (w godz. pracy ośrodka) lub online

 

Kolej - gondola 10 os. czynna w marcu w dniach:

✅  16-17, 23-24, 29.03 - 01.04

w godz. 9:00-16:00

cennik biletów turystycznych >> tutaj

 

*10 marca był ostatnim dniem sezonu narciarskiego w Szczyrk Mountain Resort.
Osoby, które zakupiły karnet po 10 marca, mogą wykorzystać go w ośrodkach na Słowacji - Jasna lub Tatrzańska Łomnica lub Štrbské Pleso**
 
Zainteresowanych prosimy o kontakt na info@gopass.pl do 15 marca br.

**Oferta dla klientów, którzy nie anulowali zakupionych skipassów na terminy od 11.03. W przypadku wymiany na SK, klientom nie będzie przysługiwał zwrot.

__________________________

Sprawdź ofertę na WIELKANOC: 


W kwietniu ośrodek nieczynny. Otwarcie sezonu letniego 27.04.2024.

 

Zapowiedź lata

Przed nami dwa duże wydarzenia Puchar Świata w Downhillu 18-19.05 oraz Trek Days 22-23.06 oraz wiele innych wydarzeń. Wkrótce opublikujemy pełen kalendarz.