Arena Maxiland

Od zera do bohatera z misiem Maxem

Zapraszamy wszystkich adeptów narciarstwa i snowboardu do postawienia pierwszych kroków na śniegu.

Poznaj rodzinną Arenę Maxiland. 5000 m2 wydzielonej strefy szkoleniowej, w której komfortowo każdy, niezależnie od wieku, może postawić swoje pierwsze narciarskie kroki.

Zajęcia w gronie rówieśników zapewnią każdemu uczącemu się efektywną naukę przez zabawę. Maxiland to kolorowy i przyjazny narciarski zakątek na mapie Szczyrku, gdzie o dobry humor i zabawę dba Miś Max, a za wysoki poziom nauczania odpowiada wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra instruktorów. Zapomnij o „wyrwirączkach” i innych przestarzałych „cudach” techniki – tutaj na górę komfortowo wywiozą Cię dwie 60 m taśmy, a gdy już nieco się podszkolisz będziesz mógł skorzystać z wyciągu talerzykowego o długości 120 m. Co ważne, w arenie nie jest wymagane posiadanie skipassu, a miejsce to przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Klientów naszej szkoły. 

 

Więcej informacji i zapisy: 

tel.: 788 267 169 

e-mail: szkola@szczyrkowski.pl

 

Baby room

Pogoda bywa zmienna, podobnie jak z nastrojem naszych pociech. Na takie okoliczności przewidzieliśmy baby room, w którym każdy z naszych najmłodszych kursantów może się ogrzać, napić ciepłej herbaty lub po prostu odpocząć (także przed lub po zajęciach). W trakcie szkolenia miejsce to wykorzystujemy jednak tylko w przypadku złych warunków atmosferycznych i na wyraźną potrzebę dzieci. Zawsze bowiem 100% czasu staramy się poświęcić na naukę.

 

Lokalizacja Areny Maxiland:

 

Szczyrk Czyrna
➤ ul. Narciarska 10