Arena Maxiland

Od zera do bohatera z misiem Maxem

 

Zapraszamy wszystkich adeptów narciarstwa i snowboardu do postawienia pierwszych kroków na śniegu.

Poznaj rodzinną Arenę Maxiland. 5000 m2 wydzielonej strefy szkoleniowej, w której komfortowo każdy, niezależnie od wieku, może postawić swoje pierwsze narciarskie kroki.

Zajęcia w gronie rówieśników zapewnią każdemu uczącemu się efektywną naukę przez zabawę. Maxiland to kolorowy i przyjazny narciarski zakątek na mapie Szczyrku, gdzie o dobry humor i zabawę dba Miś Max, a za wysoki poziom nauczania odpowiada wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra instruktorów. Zapomnij o „wyrwirączkach” i innych przestarzałych „cudach” techniki – tutaj na górę komfortowo wywiozą Cię dwie 60 m taśmy, a gdy już nieco się podszkolisz będziesz mógł skorzystać z wyciągu talerzykowego o długości 120 m.

Cennik MAXILAND

  • osoba dorosła 18+ | 70 zł
  • rodzic + dziecko (6-17) na nartach | 120 zł
  • dopłata po lekcji w Szczyrk Ski School* | 50 zł

*dopłaty należy dokonać jeśli korzystanie ze strefy Maxiland odbędzie się przed lub po opłaconej lecji w Szczyrk Ski School

Godziny otwarcia

  • Maxiland nieczynny. Zapraszamy do korzystania z trasy do nauki na Zbójnickiej Kopie. Szczyrk Ski School > kontakt

 

Dla naszych klientów PARKING bezpłatny (w pobliżu budynku biura).

Ilość miejsc w strefie Maxiland ograniczona.
GOPASS nie obowiązuje.

 

Więcej informacji i zapisy: 

tel.: 788 267 169, 736 152 660, 883 388 590

e-mail: szkola@szczyrkowski.pl

 

 

Baby room

Pogoda bywa zmienna, podobnie jak z nastrojem naszych pociech. Na takie okoliczności przewidzieliśmy baby room, w którym każdy z naszych najmłodszych kursantów może się ogrzać, napić ciepłej herbaty lub po prostu odpocząć (także przed lub po zajęciach). W trakcie szkolenia miejsce to wykorzystujemy jednak tylko w przypadku złych warunków atmosferycznych i na wyraźną potrzebę dzieci. Zawsze bowiem 100% czasu staramy się poświęcić na naukę.

 

Lokalizacja Areny Maxiland:

 

Szczyrk Czyrna
➤ ul. Narciarska 10