Brunch Wielkanocny w Szczyrku

Świąteczne śniadanie w Restauracji Kuflonka

Celebruj Świąteczne późne śniadanie na poziomie 1000 metrów z darmowym wjazdem i zjazdem gondolą! Spędź Wielkanoc w otoczeniu górskiego krajobrazu w Szczyrku i delektuj się pyszną kuchnią z regionalnymi akcentami.

Dostępne terminy: Poniedziałek (10.04.)/ Niedziela Wielkanocna wyprzedana
Czas trwania: 11:00-14:00
Lokalizacja: Restauracja Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej 
Cena: 159 zł osoba dorosła | 99 zł dziecko 6-12 lat, w cenie przejazd gondolą A1 w obie strony, lampka prosecco na przywitanie oraz brunch w formie bufetu

 

Połącz Wielkanocne śniadanie z wycieczką w góry

Wjedź koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską (1000 m. n.p.m.) i delektuj się świątecznym brunchem w restauracji Kuflonka. Nasz Szef Kuchni przygotował wykwintne menu łączące późne świąteczne śniadanie oraz wczesny obiad. A to wszystko w formie bufetu pełnego przekąsek, deserów i ciepłych dań. Nie zabraknie również regionalnych akcentów, takich jak oscypek w boczku. Oferta zawiera również napoje (kawę, herbatę, wody i soki), a na przywitanie – toast lampką prosecco.

 

>> Zobacz menu <<

 

Wielkanocny brunch to świetny pomysł na rodzinny wypad w góry lub spotkanie z przyjaciółmi.

W czasie trwania świątecznego brunchu na najmłodszych czekają wielkanocne animacje organizowane w przestrzeni restauracji Kuflonka.

 

>> Kup online na Gopass i skorzystaj z najniższej ceny! <<

 

 

Cena zawiera:

  • Przejazd gondolą A1 w obie strony
  • Lampkę prosecco na przywitanie w Restauracji Kuflonka
  • Brunch w formie bufetu w Restauracji Kuflonka

Zastrzegamy, że organizacja Brunchu Wielkanocnego uzależniona jest od rezerwacji miejsc przez minimalną liczbę gości (15 osób) oraz od funkcjonowania ośrodka w danym dniu. W razie odwołania wydarzenia przez Szczyrk Mountain Resort gwarantujemy zwrot pieniędzy.

Przed jazdą proszę zgłosić się do Infocentrum pod gondolą po odbiór kuponów i opasek na Brunch Wielkanocny. Naw wydarzenie obowiązuje limit uczestników 60 osób.