Szkolenia rowerowe w Szczyrku

Jeździsz na rowerze - popraw swoje umiejętności!

 

Po wybudowaniu ścieżek rowerowych enduro - Szczyrk stał się popularną miejscowością wśród fanów dwóch kółek. Zróżnicowanie tras i łatwa ich dostęność dzięki kolejom linowym powoduje, że jest to przyjazne miejsce do stawiania pierwszych kroków w górskim terenie jak i doskonalenia techniki zjazdu. Teraz w Szczyrku można to robić pod okiem → doświadczonych instruktorów ze Szczyrk Bike Academy.

Zapisy na szkolenia: szkola@szczyrkowski.pl 

lub 788 267 169 (pn-pt 8:00-16:00)

Każdy uczestnik zajęć powinien posiadać: rower enduro/MTB i kask. Zalecane są ochraniacze kolan i łokci oraz ubezpieczenie NNW. 

Na miejscu jest możliwość wypożyczenia wysokiej klasy  → rowerów TREK i pozostałego wyposażenia. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr → tel. 787 142 140.

 

Terminy szkoleń:

 

Sierpień:

21.08. - szkolenie grupowe | podstawowe 
22.08. - szkolenie grupowe | średniozaawansowane

14-15.08. - szkolenie weekendowe

Półkolonie: 

od 9.08. | od 23.08.

 

Image Alt parameter text

SZKOLENIE W PREZENCIE

Kup bon prezentowy na szkolenie indywidualne w obniżonej cenie.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Dotyczą zajęć dla 1 lub 2 osób. Odbywają się w dowolnym terminie, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Czas trwania 2 godz.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA GRUPOWE

Prowadzone w grupie max. 10 osób i z 2 instruktorami. Odbywają się na dwóch poziomach trudności: podstawowym i średniozaawansowanym. Czas szkolenia 4 godz.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA WEEKENDOWE (2 DNI)

Prowadzone w grupach, gdzie na 1 instruktora przypada max. 5 osób. Odbywają się we wcześniej ustalonych terminach. Trwają 2 dni, a łączny czas szkoleń to 11 godz.

więcej
Image Alt parameter text

PÓŁKOLONIE (5 DNI)

Stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży do 14. roku życia. Prowadzone w grupach do 5. osób na jednego instruktora. Trwają 5 dni, a łączny czas szkoleń to 20 godz.

więcej