Szkolenia rowerowe w Szczyrku

Jeździsz na rowerze - popraw swoje umiejętności!

Po wybudowaniu ścieżek rowerowych enduro - Szczyrk stał się popularną miejscowością wśród fanów dwóch kółek. Zróżnicowanie tras i łatwa ich dostępność dzięki kolejom linowym powoduje, że jest to przyjazne miejsce do stawiania pierwszych kroków w górskim terenie jak i doskonalenia techniki zjazdu. Teraz w Szczyrku można to robić pod okiem → doświadczonych instruktorów ze Szczyrk Bike Academy powered by TREK.

 

Zapisy na szkolenia: 

tel.: 787 142 140 (w godz. pracy ośrodka)

w biurze szkoły codziennie w godzinach pracy ośrodka

e-mail: szkola@szczyrkowski.pl

 

Każdy uczestnik zajęć powinien posiadać: rower enduro/MTB i kask. Zalecane są ochraniacze kolan i łokci oraz ubezpieczenie NNW. 

Na miejscu jest możliwość wypożyczenia wysokiej klasy  → rowerów TREK i pozostałego wyposażenia. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr → tel. 787 142 140 lub mailowo → szkola@szczyrkowski.pl

Image Alt parameter text

SZKOLENIA 1-3 OSOBOWE

Dotyczą zajęć dla 1, 2 lub 3 osób. Odbywają się w dowolnym terminie, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Czas trwania od 2 do 4 godzin.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA GRUPOWE

Przyjdź z grupą znajomych a my dostosujemy termin i poziom trudności szkolenia do was. Czas szkolenia 4 godz.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA WEEKENDOWE (2 DNI)

Prowadzone w grupach, gdzie na 1 instruktora przypada max. 8 osób. Odbywają się we wcześniej ustalonych terminach. Trwają 2 dni, a łączny czas szkoleń to 13 godz.

więcej
Image Alt parameter text

BIKE CAMP

5-dniowe szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci.

więcej