Dojazd i parkingi

Poznaj region Beskidy i baw się w gronie całej rodziny
 

Dojazd do Szczyrku komunikacją publiczną

Do Szczyrku można dostać się autobusami kursującymi z Bielska-Białej. Codziennie między tymi miastami poruszają się autobusy → Komunikacji Beskidzkiej oraz prywatngo przewoźnika → Żądło.

Do Bielska-Białej najlepiej dostać się koleją. Przystanek Bielsko-Biała Główna zlokalizowany jest w pobliżu dworca PKS, skąd odjeżdżają autobusy w kierunku Szczyrku.

Gdzie wysiąść?

Przystanki, na których zatrzymują się autobusy zlokalizowane są przy dolnych stacjach kolei - odpowiednio: Szczyrk Gondola i Szczyrk Solisko.

Darmowy Skibus

Po Szczyrku w sezonie zimowym najlepiej poruszać się darmowym skibusem. Korzystać z nich mogą narciarze, snowboardziści, mieszkańcy i turyści. Autobusy poruszają się po całym Szczyrku i zatrzymują się przy kolejach linowych. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest → tutaj.

 


 

Parkingi

1300 darmowych miejsc parkingowych przy ośrodku

Przy dolnych stacjach kolei Szczyrk Mountain Resort rozmieszczone są 4 parkingi na łącznia 2000 samochodów. 3 z nich są bezpłatne. Dokładne lokalizacje poszczególnych parkingów widoczne są poniżej. Na parkingach P1 i P2 obowiązuje zakaz postoju autobusów i kamperów.

 

Parking P1 - Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53B

500 miejsc bezpłatnych | 500 miejsc płatnych


Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →