Wypożyczalnia rowerów w Szczyrku

Centrum Testowe TREK

Rowery dla każdego, taka idea przyświeca nowo oddanemu do użytku Centrum Testowemu TREK. Doskonale wyposażone najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego nasze rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i po okolicznych miejscowościach.

Rezerwacje rowerów: 

tel. 787 142 140 (w godz. 11:00 - 15:00)

e-mail szkola@szczyrkowski.pl

Nie odpowiadamy na smsy.

Do wypożyczenia rowerów konieczne będzie okazanie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz dokonanie płatności kartą przez PIN na kwotę co najmniej 1 zł.

 

Wypożycz jeden z najlepszych rowerów TREK

 

 

SZOSA ELEKTRYCZNA

Domane+ ALR

Rozmiary: 54, 56, 58

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzonym specjalnie dla miłośników szosy szukających na drodze prawdziwych wrażeń i dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalacze, wtedy gdy tego potrzebujesz, na przykład podczas jazdy pod wiatr lub, gdy zamierzasz pokonać swojego kumpla.

E-BIKE

Rail 7 Gen 3 - 29"

Rozmiary: S, M, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rail 7 to elektryczny rower górski o dużym skoku, stworzony do ostrej jazdy. Wykorzystano w nim te same technologie, co w tradycyjnych rowerach z tej kategorii: usprawniono widelec, akumulator i inne elementy, a do tego dodano mocny napęd Bosch, dzięki któremu nie będziesz martwić się o dotarcie na szczyt.

Session 8 GX 2022 - 29"

Rozmiary: R1, R2, R3

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Session 8 to rower zjazdowy z mocną ramą ze stopu aluminium i zawieszeniem o wysokim punkcie obrotu, dzięki czemu zwinnie, pewnie i szalenie szybko pokonuje nawet najostrzejsze trasy. Rozmiarówki Session oparte są na zasięgu ramy (Reach) a nie wysokości rury podsiodłowej, dzięki czemu można znaleźć najlepsze dla siebie dopasowanie.

Fuel EX 8 Gen 6 - 29"

Rozmiary: S, M, ML, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Fuel EX 8 to idealnie dopracowany rower na szlaki dla rowerzystów wyszukujących ostrych zjazdów i potrzebujących maszyny, która żwawo popędzi w górę na powtórkę z rozrywki. Ma mocną ramę ze stopu aluminium. Widelec amortyzowany Fox Rhythm o 150 mm skoku z łatwością radzi sobie z kamieniami i korzeniami, a damper Fox Float zapewnia kontrolę. 

Slash 8 - 29"

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Slash 8 to maszyna do enduro, która pędzi na szybkich 29-calowych kołach i unosi się płynnie dzięki zawieszeniu RockShox, a za napęd odpowiada 12-biegowy napęd SRAM GX Eagle. Aluminiowa rama z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i mocne koła ze stopu aluminium czynią z tego roweru idealnie wszechstronną maszynę.

Remedy 8 - 27,5"

Rozmiary: M, ML

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Remedy 8, to idealne połączenie osiągów roweru górskiego i ceny. Lekka rama z aluminium, osprzęt Shimano XT oraz wysokiej klasy zawieszenie RockShox sprawiają, że jest to idealny rower dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią iść na całość i dlatego potrzebują idealnego do zabawy roweru, którym będą śmigać po odlotowych szlakach.

 

Lokalizacja Centrum Testowego TREK

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53B