Wypożyczalnia rowerów w Szczyrku

Centrum Testowe TREK

W październiku codziennie dostępna jest wypożyczalnia rowerów elektrycznych. W celu wypożyczenia roweru prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Rowery dla każdego, taka idea przyświeca nowo oddanemu do użytku Centrum Testowemu TREK. Doskonale wyposażone najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Rowery enduro, szlakowe, damskie i dziecięce już można wypożyczyć w Szczyrku.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego nasze rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i po okolicznych miejscowościach.

Rezerwacje rowerów: 787 142 140

Nie odpowiadamy na smsy.

Do wypożyczenia rowerów konieczne będzie okazanie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz dokonanie płatności kartą przez PIN na kwotę co najmniej 1 zł.

 

 

Wypożycz jeden z najlepszych rowerów TREK

 

 

SZOSA ELEKTRYCZNA

Domane+ ALR 2021

Rozmiary: 54, 56, 58

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających na drodze prawdziwych wrażeń i dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalacze, wtedy gdy tego potrzebujesz, na przykład podczas jazdy pod wiatr lub, gdy zamierzasz pokonać swojego kumpla – jednocześnie nie ograniczając Cię ani nie spowalniając, gdy z niego nie korzystasz.

ELEKTRYK ENDURO

Rail 9.8 XT - 29"

Rozmiary: S, M, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rail 9.8, to elektryczny rower górski wykonany z włókna węglowego stworzony z myślą o pokonywaniu długich dystansów, który pędzi równie szybko co nasze najmuskularniejsze modele szlakowe. A jego doładowanie wspomoże Cię podczas stromych podjazdów. Rower ten wyposażono w usprawnione zawieszenie, napęd i hamulce gwarantujące wyjątkową wydajność podczas najtrudniejszych zjazdów.

NOWOŚĆ

Session 8 GX 2022 - 29"

Rozmiary: R1

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Session 8 to rower zjazdowy z mocną ramą ze stopu aluminium i zawieszeniem o wysokim punkcie obrotu, dzięki czemu zwinnie, pewnie i szalenie szybko pokonuje nawet najostrzejsze trasy. Rozmiarówki Session oparte są na zasięgu ramy (Reach) a nie wysokości rury podsiodłowej, dzięki czemu można znaleźć najlepsze dla siebie dopasowanie.

Slash 8 2021 - 29"

Rozmiary: M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Slash 8 to maszyna do enduro, która pędzi na szybkich 29-calowych kołach i unosi się płynnie na zawieszeniu RockShox, a za napęd odpowiada najnowocześniejszy napęd SRAM GX Eagle. Aluminiowa rama z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i mocne koła ze stopu aluminium czynią z tego roweru idealnie wszechstronną maszynę.

Slash 8 2020 - 29"

Rozmiary: M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower enduro z szybkimi kołami 29-calowymi, widelcem RockShox o skoku 160 mm i dostępnym tylko u Treka damperem z tłumieniem RE:aktiv z technologią Thru Shaft. Inteligentnie dobrane komponenty i wysokiej klasy zawieszenie czynią ze Slash 8 wyjątkowo korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i po prostu miłośników trudnych tras, którzy chcą popędzić na zjazdach szybciej niż ktokolwiek inny.

Cennik Cennik Wybierz najlepszy rower TREK!

CARBON

Fuel EX 9.7 2021 - 29"

Rozmiary: 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Jest najatrakcyjniejszym cenowo rowerem na szlak wykonanym z włókna węglowego, wyposażonym w pełne zawieszenie. Posiada lekką, zapewniającą płynną jazdę ramę z mocnym widelcem FOX Rhythm 36 o skoku 140 mm, napęd SRAM NX Eagle oraz potężne 4-tłoczkowe hamulce sprawiające, że rower ten jest nie tylko szybki, ale zapewnia również mnóstwo frajdy, pozostawiając miejsce dla przyszłych ulepszeń.

Fuel EX 8 GX - 29"

Rozmiary: M, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Idealny rower na szlaki dla miłośników jazdy górskiej szukających wszechstronnej maszyny full suspension, z którą pokonają maratony i wieloetapowe wyścigi, a jednocześnie zaszaleją z kolegami w enduro. Trafia idealny stosunek korzystnej ceny do osiągów w ramach gamy rowerów górskich Trek, a wszystko dzięki ramie Alpha Aluminium, zawieszeniu o skoku 140 mm z przodu i 130 mm z tyłu oraz 12-biegowemu napędowi SRAM GX Eagle.

Fuel EX 8 XT - 29"

Rozmiary: XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Idealny rower na szlaki dla miłośników jazdy górskiej szukających wszechstronnej maszyny full suspension, z którą pokonają maratony i wieloetapowe wyścigi, a jednocześnie zaszaleją z kolegami w enduro. Trafia idealny stosunek korzystnej ceny do osiągów w ramach gamy rowerów górskich Trek, dzięki ramie Alpha Aluminium, zawieszeniu o skoku 140 mm z przodu i 130 mm z tyłu oraz 12-biegowemu napędowi Shimano XT.

Fuel EX 8 - 27,5"

Rozmiary: XS (27,5"), S (29")

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Mniejsze ramy (XS i S) mają górną rurę, która opada w dół w miarę zbliżania się do rury podsiodłowej. Taka konstrukcja pozwala uzyskać niższy przekrok, co jest korzystne dla niższych rowerzystów, ponieważ pozwala im łatwiej wsiadać na rower.

CARBON

Remedy 9.8 2021 - 27.5"

Rozmiary: 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower na szlak o długim skoku, stworzony, aby zapewniać mnóstwo frajdy z jazdy. Wyposażony został w całkowicie nowy widelec firmy FOX Performance 38 mm o skoku 160 mm oraz sprawdzony na szlakach amortyzator DPX2. Najnowszy napęd GX Eagle firmy SRAM w połączeniu z najważniejszymi częściami wykonanymi z włókna węglowego, takimi jak koła i rama sprawia, że ten model wprost frunie jak ptak, z równą łatwością pokonując górskie podjazdy, jak i zjazdy.

Remedy 8 - 27.5"

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na rozrywkowe szlaki.

Roscoe - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower górski z oponami mid-fat stworzony z myślą o rozwijaniu pewności w pokonywaniu szlaków. Inspiracją dla tego roweru były modele Roscoe dla dorosłych, ale w całości zaprojektowano go z myślą o najmłodszych. Opony mid-fat 2,8”, napęd 1x i kaseta o szerokim zakresie przełożeń czynią z Roscoe idealny rower dla małych kolarzy, którzy chcą rozwijać umiejętności i świetnie się bawić podążając za mamą, tatą lub starszym rodzeństwem. Dla dzieci o wzroście od 114 do 160 cm.

 

Lokalizacja Centrum Testowego TREK

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53B