Sklep pod Gondolą

Sprzęt i akcesoria sportowe światowych marekChcesz kupić sobie kask czy gogle jednej z wiodących marek. Teraz jest ku temu najlepsza okazja. Odwiedź Sklep pod Gondolą w Szczyrku i skorzystaj z 40% rabatu.

*Zimowa wyprzedaż trwa do 17 stycznia. Przeceną w wysokości 40% objęte są wszystkie produkty dostępne w sklepie.


 

BEZPIECZNY SKLEP!

  • W sklepie może przebywać jednocześnie 5 osób. 
  • Przed wejściem prosimy o zdezynfekowanie rąk oraz zachowanie dystansu min. 2 m od innych.
 

Sklep pod Gondolą to największy i najlepiej zaopatrzony sklep z akcesoriami sportowymi w Szczyrku. Każdy nasz gość, niezależnie od wieku czy upodobań znajdzie tu na pewno coś dla siebie. W ofercie zimowej sklepu znajduje się m.in. bogata kolekcja kasków, rękawic, czapek, chust, kominiarek. Można się u nas również zaopatrzyć w bieliznę termoaktywną, gogle, okulary przeciwsłoneczne, plecaki czy kije. Jednym słowem mamy wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria zarówno dla narciarza, snowboardzisty jak i turysty pieszego.

Również dzieci znajdą coś dla siebie wśród licznych pamiątek z zimowego Szczyrku. W sklepie stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów, dlatego na naszych półkach znajdziecie m.in. takie marki jak: Uvex, Viking, Reush, Odlo, Reima, K2, Shred, Burton i wiele innych topowych i uznanych w sportach zimowych marek.

 

Masz pytania? Napisz: sklepszczyrkowski@gmail.com

 

 

Lokalizacja sklepu:

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53BPowrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →