Poznaj Szczyrk Ski School

Największa szkoła narciarsko - snowboardowa w Szczyrku

Szczyrk Ski School jedyna oficjalna szkoła ośrodka Szczyrk Mountain Resort! Z nami wykorzystasz czas nauki na maxa!
 


 

Co nas wyróżnia:

  • jako jedyna szkoła w Szczyrku na czas skozlenia oferujemy SKIPASS w cenie lekcji,
  • tylko u nas otrzymujesz FAST PASS, czyli dodatkowe uprawnienia na skipassie, które pozwalają efektywnie wykorzystać czas nauki, ponieważ na koleje wchodzisz bramką z pierwszeństwem, bez oczekiwania w kolejce,
  • posiadamy swoją strefę szkoleniową Maxiland Arena by Reima, gdzie możesz spokojnie i bezstresowo stawiać swoje pierwsze zimowe kroki,
  • prowadzimy grupowe szkolenia - Akademia Misia Maxa dla dzieci w wieku 6-16 lat 
  • jesteśmy największą szkołą narciarsko-snowboardową w Beskidach i posiadamy licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa.

 

 

Jesteśmy częścią Tatry Mountain Resort, która od prawie 10 lat pod szyldem Tatry Motion prowadzi szkoły narciarskie na Słowacji oraz w Czechach. Na stokach Szczyrk Mountain Resort to będzie już nasz 6 sezon, gdzie od podstaw uczymy jazdy na nartach i snowboardach.

Gwarantujemy zarówno miłośnikom jednej jak i dwóch desek profesjonalne szkolenia na każdym etapie zaawansowania. Jesteśmy największą szkołą narciarsko-snowboardową w Beskidach. Nasz profesjonalizm potwierdza licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. To zobowiązuje nas do przeprowadzania szkoleń wg aktualnego programu nauczania SiTN. Doświadczenie, cierpliwość i uśmiech na ustach naszych instruktorów zapewni Ci bezstresową naukę, którą zapamiętasz na długo.

 

 

Więcej informacji i zapisy: 

tel.: 788 267 169, 736 152 660, 883 388 590

e-mail: szkola@szczyrkowski.pl