Trek E-bike Adventure

Poznaj Szczyrk na e-bike

Chcesz wypróbować rower elektryczny w górskim terenie? Kochasz góry i chcesz poznać okolice Szczyrku z lokalsami? 

Spędź z nami aktywny dzień w górach i weź udział w Trek E-Bike Adventure - wycieczce na e-bike z lokalnym przewodnikiem. Przetestuj Trek Rail 7 - jeden z najlepszych w swojej klasie rowerów elektrycznych.

 

Planowane terminy 2024:

  • każda sobota sezonu - START od 27 kwietnia!
Warunkiem koniecznym do realizacji szkolenia jest zebranie min. 4 uczestników.
123

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ...

...i sprawdź dlaczego warto wybrać "elektryka" na wycieczkę po okolicy.

więcej

 

Zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem po okolicach Szczyrku i Beskidu Śląskiego. Nasze wycieczki przeznaczone są dla każdego. Dzięki wspomaganiu elektrycznemu w rowerach, kolarstwo górskie stało się dostępne dla szerszego grona odbiorców niż miało to miejsce wcześniej. Teraz i bez żelaznej kondycji można zdobyć szczyt Skrzycznego na jednośladzie ze wspomaganiem.

Nasze trasy wycieczek dopasowujemy zawsze do poziomu zaawansowania uczestników, a ilość różnych trybów wspomagania w rowerze sprawi, że poradzisz sobie nawet na trudniejszych podjazdach. Co istotne gwarantujemy, że nigdy nie będzie więcej uczestników niż pięciu na jednego instruktora. Dzięki temu wycieczka nabiera kameralnego charakteru, a przede wszystkim każdy ma poczucie bezpieczeństwa. Podczas wycieczek staramy się zawsze unikać zatłoczonych miejsc, tak abyście mogli poczuć piękno beskidzkiej natury.

 

Zapisy na wycieczki: 
tel.: 787 142 140 (w godz. pracy ośrodka)