Szkolenia rowerowe w Szczyrku

Jeździsz na rowerze - popraw swoje umiejętności!

Zapraszamy 19-22.05.2022 na trasy Hip- Hopa Flow, Otik, Otesanek. Od 20.05. dostępne będą także HH Air i Zbój.

 

 

Po wybudowaniu ścieżek rowerowych enduro - Szczyrk stał się popularną miejscowością wśród fanów dwóch kółek. Zróżnicowanie tras i łatwa ich dostęność dzięki kolejom linowym powoduje, że jest to przyjazne miejsce do stawiania pierwszych kroków w górskim terenie jak i doskonalenia techniki zjazdu. Teraz w Szczyrku można to robić pod okiem → doświadczonych instruktorów ze Szczyrk Bike Academy powered by TREK.

Zapisy na szkolenia: szkola@szczyrkowski.pl 

lub 788 267 169 (pn-pt 8:00-16:00)

Każdy uczestnik zajęć powinien posiadać: rower enduro/MTB i kask. Zalecane są ochraniacze kolan i łokci oraz ubezpieczenie NNW. 

Na miejscu jest możliwość wypożyczenia wysokiej klasy  → rowerów TREK i pozostałego wyposażenia. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr → tel. 787 142 140.

 

Image Alt parameter text

SZKOLENIA 1-3 OSOBOWE

Dotyczą zajęć dla 1, 2 lub 3 osób. Odbywają się w dowolnym terminie, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Czas trwania 2 godz.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA GRUPOWE

Przyjdź z grupą znajomych a my dostosujemy termin i poziom trudności szkolenia do was. Czas szkolenia 4 godz.

więcej
Image Alt parameter text

SZKOLENIA WEEKENDOWE (2 DNI)

Prowadzone w grupach, gdzie na 1 instruktora przypada max. 8 osób. Odbywają się we wcześniej ustalonych terminach. Trwają 2 dni, a łączny czas szkoleń to 13 godz.

więcej
Image Alt parameter text

BIKE CAMP (5 DNI)

Stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 8-17 lat. Prowadzone w grupach do 8. osób. Trwają 5 dni i zaczynają się poniedziałki. Łączny czas szkoleń to 22 godz.

więcej