Panele szkoleniowe

Dowiedź się więcej o pasji rowerowej

Rower to twoja pasja? Chcesz jeździć lepiej, efektywniej i bezpieczniej? Weź udział w panelach szkoleniowych prowadzonych przez fachowców w swojej dziedzinie. Wszystkie prelekcje prowadzone są przy dolnej stacji gondoli.

 

Przygotowanie do jazdy z Jakubem Krzyżakiem (sobota, godz. 10:15 - 10:45) - Dowiesz się jak przygotować swoje ciało do wysiłku na rowerze. Panel poprowadzi Jakub Krzyżak, trener personalny i ambasador marki Trek.

Panel szkoleniowy z Adamem Klimkiem: Jak nie robić zdjęć smartfonem? (sobota, 11:00 -11:30) - Poznaj fotograficzne triki jednego z głównych fotografów marki TREK i wskocz na nowy poziom fotografowania.

Ride & Respekt - bezpieczeństwo na rowerze według Ewy Kołodziej (sobota, godz. 11:30 - 12:00) - Poznaj zasady bezpiecznego poruszania się na trasach rowerowych w górskim terenie oraz w centrum miasta.

Bikehacki serwisowe (sobota, godz. 13:30 - 14:00 | niedziela, 10:45 - 11:15) - Fachowcy z najlepszych serwisów Trek w Polsce pokażą ci jak sprawnie zrobić serwis swojego roweru i jak radzić sobie z najczęstszymi usterkami podczas wypadu w góry.

Bikefiting z Anią Tomica (sobota, godz. 14:00 - 14:30) - Dopasuj rower do siebie, a może dopasuj siebie do roweru? W tym panelu szkoleniowym dowiesz się jak dopasować rower pod własne potrzeby.

Jazda w peletonie z Przemysławem Niemcem (sobota, godz. 17:00 - 17:30) - Dowiedz się jak zachować się podczas jazdy w dużej grupie kolarskiej i wysłuchaj opowieści Przemysława Niemca, uczestnika niejednego międzynarodowego tour’u.

Dopasownie roweru z Anią Tomica (niedziela, 10:15- 10:45) - Dopasuj rower do siebie, a może dopasuj siebie do roweru? W tym panelu szkoleniowym dowiesz się jak dopasować rower pod własne potrzeby.

Przygotowanie na zawody enduro z Romkiem Kwaśnym (niedziela, godz. 11:15- 12:15) - Kto lepiej, jak nie lokalny wyjadacz beskidzkich szlaków i jeden z najszybszych riderów w Polsce opowie o przygotowaniu do zawodów enduro. Roman Kwaśny, zawodnik TREK Bielsko-Biała zdradzi wam kilka trików jak być szybszym od konkurencji.

Kobiety na rowery z Ewą Kołodziej (niedziela, godz. 12:15 - 12:45) - Tym razem Ewa Kołodziej czyli Ministra Kolarstwa zachęci i zaprosi wszystkie kobiety do jazdy na rowerze i odkrywania na nowo swojej pasji.

Bikepacking (niedziela, godz. 12:45 - 13:15) - dowiedz się jak dobrać akcesoria do swojego roweru i co zabrać na dłuższą wyprawę.