Sylwestrowe Szusy 2023/24

Przywitaj z nami Nowy Rok na stoku

Aktualizacja 31.12.2023, g. 13:00

Potwierdzamy! Prognozy są sprzyjające! Siła wiatru nie przeszkodzi w działaniu kolei gondolowej. Widzimy się od 18:00 na Sylwestrowym Szusowaniu. Kręcimy aż do 01:00. Specjalnie dla Was wydłużyliśmy sprzedaż biletów online na www.gopass.travel

W związku z prognozowanymi silnymi porywami wiatru, które mogą uniemożliwić działanie kolei gondolowej podczas Sylwestrowych Szusów tj. 31.12.2023 informujemy o możliwych scenariuszach:

  • Jeśli prognozowany silny wiatr nie wystąpi i nie zakłóci działania kolei gondolowej, jazda wieczorna Sylwestrowe Szusy odbędzie się zgodnie z planem.
  • Jeśli prognozowany silny wiatr wystąpi jazda wieczorna Sylwestrowe Szusy odbędzie się w naszym drugim ośrodku - Beskid Sport Arena.

W przypadku przeniesienia Sylwestrowej jazdy wieczornej  na BSA osobom, która zakupiły Sylwestrowe Szusy w Szczyrkowskim zwrócimy automatycznie pieniądze za skipassy. Jeśli te osoby będą chciały wziąć udział w Sylwestrowych Szusach na Beskid Sport Arenie wymagany będzie zakup nowego skipassu na miejscu w kasie na BSA  (dodatkowo będzie możliwość zakupienia tego biletu w kasach Szczyrk Mountain Resort). Uruchomiona zostanie dodatkowa darmowa linia skibusa, która będzie kursowała na trasie Gondola - Beskid Sport Arena. Osoby, które zakupiły standardową jazdę wieczorną na BSA, będą mogły dokonać dopłaty na miejscu w kasie. Sylwestrowa jazda na BSA odbędzie się w godzinach 17:00-01:00. 

 

Sylwestrowy rozkład jazdy SKIBUSA

31 grudnia skibus kursuje zgodnie z rozkładem jazdy > szczegóły

Dodatkowe kursy na linii Gondola - Centrum Przesiadkowe:

  • godz. 00:30 i 1:30

 

Sylwesterowe szusowanie stało się naszą tradycją!

Wjedź w Nowy Rok na nartach lub snowboardzie i baw się w najlepszym zimowym towarzystwie! 

Rozkręcamy imprezkę od 18:00 i bawimy się do 01:00. O godz. 00:00 wspólnie przywitamy Nowy Rok! W strefie muzycznej przy dolnej stacji Gondoli czeka na Was DJ z największymi przebojami! 
 

Do wyboru pakiety sylwestrowe:

  • SKI PARTY POD GONDOLĄ + SKIPASS, czyli sylwestrowe szusowanie (do godz. 01:00) oraz strefa muzyczna i strefy gastro przy dolnej stacji gondoli (do godz. 01:00). W cenę wliczony jest skipass.
  • SKI PARTY POD GONDOLĄ + BILET TURYSTYCZNY -  impreza sylwestrowa (do godz. 01:00) w strefach muzycznej i gastro przy dolnej stacji gondoli (do godz. 01:00). W cenę wliczony karnet turystyczny na jednorazowy wjazd i zjazd koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską.

 

Program - Sylwester w Szczyrk Mountain Resort:

  • 18:00-01:00 - Sylwestrowe Szusy
  • 18:00-01:00 - Strefa muzyczna na stoku: DJ przy dolnej stacji Gondoli
  • 18:00-01:00 - Sylwestrowe strefy gastro: Chill Bar pod Gondolą & Apres Ski

W czasie Sylwestrowych Szusów dla wszystkich dostępny będzie punkt gastronomiczny CHILL BAR i Apres Ski pod gondolą.

Dostępne pakiety

 

 

Image Alt parameter text

SKI PARTY POD GONDOLĄ + SKIPASS

Jazda Sylwestrowa

więcej
Image Alt parameter text

PARTY POD GONDOLĄ + BILET TURYSTYCZNY

Turystyczna jazda gondolą

więcej

Dostępność tras narciarskich uzależniona jest od warunków atmosferycznych. Karnet Sprytna Sezonówka Premium nie uprawnia do skorzystania z Sylwestrowych Szusów. Posiadacze Sprytnej Sezonówki Premium chcący skorzystać z jazdy na stoku w czasie Sylwestrowych Szusów zobligowani są do wykupienia powyższych pakietów.