Akordeon na żywo SOLO ACT

18.02.2023 - Koncert

 

Zapraszamy serdecznie 18 lutego do Restauracji KUFLONKA na poziomie 1000 metrów, gdzie czeka na Was prawdziwa muzyczna uczta. W ramach karnawałowej imprezy "Nocna Taryfa" w ośrodku narciarskim Szczyrk Mountain Resort mamy dla Was muzyczną niespodziankę w Restauracji KUFLONKA.

Od 19.00 do 21.00 zapraszamy na niezwykle elektryzujący występ akordeonisty Macieja Gucika. SOLO ACT to podróż z akordeonem do krainy hitów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, znanych standardów muzycznych i własnych kompozycji autora.

Wstęp na koncert jest darmowy.

 

Maciej Gucik - laureat wielu nagród muzycznych i wyróżnień. Posiada duże doświadczenie sceniczne, od lat koncertuje w całej Polsce.

Akordeonista, klawiszowiec, kompozytor i aranżer. W 2016 roku nagrał debiutancką płytę “MUZYKANT”. Ma za sobą koncerty solowe oraz występy na wielu imprezach przed takimi wykonawcami, jak m.in. Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Kabaret Młodych Panów, Enej, Robert Rozmus, Majka Jeżowska, Andrzej Piaseczny, Czerwone Gitary czy Dżem. Maciej Gucik miał okazję występować także z zespołem Golec uOrkiestra.