Centrum Skiturowe K2

Wypróbuj skitury i splitboard K2

W sezonie 2023/24 nasza wypożyczalnia, mieszcząca się przy dolnej stacji Szczyrk Gondola, oddaje do Waszej dyspozycji świeżutki sprzęt skiturowy marki K2. Wytyczyliśmy też trasę podejściową spod gondoli w kierunku Hali Skrzyczeńskiej i dalej na Małe Skrzyczne.

Gdzie jak nie w Beskidzie, zacząć przygodę z narciarstwem pozatrasowym?

Sprzęt renomowanej firmy K2, ukierunkowany jest na górskie wycieczki, jednak parametry jezdne są równie ważne. Dbałość o precyzję, wagę oraz trwałość sprawia, że K2 w segmencie skiturowym mocno prześciga konkurencję. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych nart, wybraliśmy modele o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzą się one przy stawianiu pierwszych kroków na fokach, jak i podczas pokonywania bardziej wymagających tras. Duży wybór nart, butów czy splitboardów, pozwoli dopasować dla Was zestaw, który z pewnością sprawdzi się podczas podejścia jak i w zjeździe, dostarczając niesamowitych wrażeń z zimowych górskich wędrówek!  

Dla Pań mamy dedykowaną specjalną serię nart K2 Talkback 84, 88 oraz 96 o długościach od 153-170 cm. Ponad to kobiece wersje są lżejsze z cieńszym sidewallem. Damska seria butów to Mindbender Alliance z flexem 90 i 110 i ogólnym zakresem ruchu 50 stopni.

Seria nart męskich to K2 Wayback 96, 88, 84 i 80 w długościach od 160-184 cm. Choć różnią się technologiami w rdzeniach czy wagą, wszystkie cechuje świetnie dobrany rocker w systemie All Terain Rocker, dzięki któremu narty pływają w puchu jak i tną zmarznięte stoki. Buty dla Panów to Mindbender o flexie 100, 120 i 130 z ogólnym zakresem ruchu 50 stopni.

Wszystkie narty posiadają dopasowane foki klejowe Pomoca moher mix, oraz wiązania pinowe Marker Alpinist oraz Kingpin.

Dla fanów snowboardu posiadamy spiltboard K2 split Bean Package – deskę na, której po założeniu fok, również można podchodzić jak na nartach skiturowych, ale cieszyć się jazdą na dziewiczych trasach pozostawiając jeden ślad! 

Lokalizacja wypożyczalni:

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53B