Otwarcie sezonu zimowego 2023/24

3..2...1...ZIMA

Do rozpoczęcia sezonu zimowego zostało zaledwie 50 dni! Podajemy najnowszy raport z przygotowań do zimy naszych ośrodków narciarskich w Szczyrku!

     W nadchodzącym sezonie spółka Tatry Mountain Resort przejmuje zarządzanie ośrodkiem Beskid Sport Arena celem oceny możliwości tego ośrodka i jego potencjalnego zakupu oraz rozwoju w przyszłości. Beskid Sport Arena to doskonale znany ośrodek dla doświadczonych i początkujących amatorów zimowego szaleństwa. Nowoczesna infrastruktura, system naśnieżania, położenie i trasy powodują, że jest to doskonałe miejsce na sportową jazdą na nartach i snowboardzie. Nowości, jakie czekają na gości w BSA to 4-godzinny karnet dostępny w sprzedaży online na gopass.travel, pełna obsługa kart gopass oraz możliwość dojazdu darmowym skibusem. Dodatkowym atutem będzie także fakt, że skipass na jazdę wieczorną będzie obowiązywał, w obu ośrodkach. Wspólny skipass w Szczyrku obowiązywał, do tej pory tylko na jazdę dzienną, a od tego sezonu goście komfortowo mogą korzystać z ośrodków Szczyrk Mountain Resort oraz Beskid Sport Arena na jednym karnecie podczas jazdy dziennej i jazdy wieczornej. Oczywiście wspólny skipass obowiązuje także na jazdę dzienną w COS Skrzyczne.

 

Kolejna nowość w Szczyrku na nadchodzącą zimę to darmowy skibus, który w pełni finansuje ośrodek Szczyrk Mountain Resort, dedykowane autobusy z wyróżniająca się szatą graficzną będą przewozić gości Szczyrku na linii Skalite- Beskid Sport Arena- Solisko.

     Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądał ten sezon i jak wzrost kosztów wpłynie na ceny skipassów. Oto co mówią przedstawiciele ośrodka Szczyrk Mountain Resort:
Grzegorz Przybyła -  Dyrektor Generalny TMR Polska: Utrzymujemy system flexi cen, co oznacza, że im wcześniej zdecydujesz się na zakup, tym taniej zakupisz skipass na wybrany termin. Ceny wzrosną średnio o ok. 13% w stosunku do cen z zeszłego roku, a więc przy znacznym wzroście kosztów funkcjonowania ośrodka, które szacujemy na ok. 20%. Uważamy, że jest to rozsądna propozycja. Nie przenosimy kosztów na gości i dajemy możliwość znacznie korzystniejszego zakupu online. Ta różnica między ceną online, a offline to jest od 20-50% w skali całego sezonu. Rozpoczynamy sprzedaż 30.10.2023 o godz. 10:00, zachęcamy do zakupu na naszej platformie gopass.travel. Ceny skipassów zaczynają się już od 89 PLN za cały dzień jazdy na nartach na prawie 40 km tras w Szczyrku!

     W naszych ośrodkach trwają intensywne przygotowania i będziemy wkrótce w pełni gotowi na zimę, czekamy na pierwsze przymrozki i uruchamiamy armatki śnieżne. Planujemy rozpocząć sezon zimowy 2023/2024 16 grudnia, ale jeśli warunki będą sprzyjające, otworzymy sezon nawet tydzień wcześniej- będziemy na to gotowi! - Katarzyna Przybyła - Dyrektor Operacyjny Szczyrk Mountain Resort.

 

     Jak co roku dla naszych gości przygotowaliśmy pełen pakiet produktów i atrakcji, które dodatkowo urozmaicają naszą ofertę. Już teraz w sprzedaży na gopass.travel dostępne są kursy narciarskie i snowboardowe dla dzieci - Akademia Misia Maxa w extra promocyjnej cenie, która obowiązuje tylko 15 listopada. To jedyna oferta na rynku ze skipassem i fast passem w cenie lekcji. W sprzedaży online mamy także ofertę Sylwestrową, wielu z nas nie wyobraża sobie innego powitania Nowego Roku inaczej niż w górach! A my w tym roku zapraszamy na imprezę pod gwiazdami ze strefą muzyczną pod gondolą oraz imprezę zamkniętą w Kuflonce, z muzyką na żywo w niesamowitej oprawie wizualnej. Zapraszamy po szczegóły na www.szczyrkowski.pl - mówi Karolina Korba-Nawodyło - Dyrektor Marketingu i Sprzedaży.

     Trwa odliczanie dni do zimy, a w hotelach obłożenie na święta i ferie kurczy się z dnia na dzień. Hotel Gronie Ski & Bike jako jedyny w swojej ofercie gwarantuje pakiety ze skipassem w cenie oraz ze skipassem na jazdę dzienną i wieczorną w stałej cenie 99 PLN. Dodatkowo każdy gość otrzymuje Fast pass, czyli możliwość korzystania a szybkich przejść przez bramki, bez oczekiwania w kolejce.