SPRAW SOBIE RADOŚĆ

Karnety narciarskie będziemy sprzedawać jak bilety lotnicze

Na pewno chętnie kupujesz online. To wygodniejsze i często tańsze rozwiązanie. Potrafisz sobie wyobrazić, by ktoś w dzisiejszych czasach kupował bilety lotnicze na lotnisku?

Te czasy dawno już minęły. O biletach lotniczych wspominamy tu nieprzypadkowo. Wszyscy chyba wiedzą, że kto kupi bilet lotniczy online z odpowiednim wyprzedzeniem, sporo zaoszczędzi. Podobnie będzie tej zimy z karnetami narciarskimi w Szczyrku. Z programem GOPASS już od kilku lat można kupować karnety w korzystnych cenach. Oczywiście online. W tym roku przygotowaliśmy dużą zmianę.

 

Nowe, rewolucyjne rozwiązanie

Sezon zimowy 2019/20 oznacza w największym polskim ośrodku narciarskim nowe, rewolucyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnego zakupu skipassów online za pomocą nowej funkcjonalności strony GOPASS, która zostanie uruchomiona w listopadzie.

Ceny skipassów już nie będą stałe, jak do tej pory, ale będą elastycznie się zmieniać online w zależności od ilości sprzedanych biletów, obłożenia ośrodka i daty zakupu karnetu na dany termin. Podobny system kształtowania cen znany jest wszystkim z zakupu biletów lotniczych, noclegów itd. System ten wprowadzono nie tylko w znanym na świecie ośrodku narciarskim St. Moritz, ale także na Słowacji w największym ośrodku Jasna - Chopok oraz w Tatrach Wysokich i w czeskim Szpindlerowym Młynie.

 


Cena zależy również od pogody

Na www.gopass.pl będzie odbywać się żywy proces, w którym ceny będą automatycznie przeliczane przez program, by równomiernie rozłożyć narciarzy w ośrodkach przez cały sezon.

Dlatego ceny skipassów w popularnych terminach będą wyższe, a spadną w przypadku niższej liczby chętnych. Aktualna cena skipassu będzie zależała nie tylko od obłożenia ośrodka, ale także od pogody i innych czynników zewnętrznych. Wpływ tych czynników zostanie uwzględniony w różnych poziomach cenowych. Dynamiczne ceny będą obowiązywać również w kasach stacjonarnych, gdzie będą się zmieniać w zależności od aktualnych warunków w ośrodku. Flexi ceny to również założony limit narciarzy i snowboardzistów na ośrodku, zapewniający im komfortowe szusowanie na trasach. 

 Spraw sobie radość! Kupuj online

Korzystaj z uroków białego szaleństwa jak najtaniej, kupuj skipassy on-line wygodnie z domu, bez stania w kolejce. Co więcej, z GoPass-em możesz przez cały czas zbierać punkty i dostawać nagrody. Kto pierwszy, ten lepszy. Nowa funkcja na stronie internetowej GOPASS zostanie uruchomiona już wkrótce!Im wcześniej kupujesz, tym taniej szusujesz

Ci narciarze, którzy pospieszą się z zakupem skipassów przez internet, mogą upolować karnety w ciągu całego sezonu już od 81 PLN. Będą także dostępne ograniczone czasowo oferty na skipassy po symbolicznej cenie. Wystarczy śledzić naszą stronę internetową, a dowiesz się więcej.

Jeśli jednak odłożysz zakup karnetów na ostatnią chwilę, albo kupisz je będąc już w ośrodku, zapłacisz więcej.