Rywalizacja

Weź udział w zabawie i zgarnij cenne nagrody

Trek Days to dobra zabawa w rowerowym towarzystwie. Dla osób lubiących rywalizację mamy przygotowany program zawodów i wyzwań a dla najlepszych upominki od TREK. Łączna pula nagród rzeczowych to 20000 zł. Udział w zawodach jest bezpłatny. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Aby wziąć udział w rywalizacji, konieczne są wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

tel. 788 267 169 (pon-pt 8:00-16:00)

 

Zygzak Challenge (sobota, godz. 15:00 - 17:00) - Masz dobrą technikę zjazdu? To wyzwanie jest dla Ciebie. Pokonaj ciasne agrafki na trasie zlokalizowanej pod samą gondolą. Tutaj nie liczy się czas tylko kontrola roweru. Ci, którzy pokonają challenge bez podpórki zgarniają wypasione nagrody od marki TREK!

Dętka Challenge (sobota, godz. 17:30 - 18:30) - Wymiana dętki to prosta sprawa? Pewnie robiłeś to już wielokrotnie. Zmierz się w rywalizacji z innymi, pokonaj dodatkowe przeszkody i zgarnij nagrody.

Dual Uphill Challenge (niedziela, godz. 13:15-15:00) - Poznaj smak równoległego współzawodnictwa, eliminuj innych i walcz o finał! Zawody odbywają się na ostatnim 100m odcinku narciarskiej trasy nr 3. Polegają na pojedynczym podjeździe wyznaczonym odcinkiem, nawrocie w oznaczonym miejscu i zjeździe w linii prostej w dół do linii Start-Meta. Zawodnicy rywalizują w parach w systemie pucharowym, na zasadzie przegrany wypada z gry.Ten challenge obfituje w wiele niespodzianek i mega Trekową pulę nagród!

Strava Zbój Challenge (sobota, 10:00-18:00) - Jeździsz po trasach Szczyrk Enduro Trails by Trek? Zdobądź najlepszy czas na ścieżce Zbój, wygraj Strava Zbój Challenge i odbierz nagrody od Trek.

Aby wziąć udział w zabawie Strava Challenge wystarczy zainstalować na telefonie aplikację STRAVA oraz dołączyć do klubu Szczyrk Enduro Trails. Więcej szczegółów niżej. 

Zasady zabawy:

  1. Zainstaluj aplikację STRAVA w swoim telefonie. 
  2. Dołącz do klubu → Szczyrk Enduro Trails w aplikacji. 
  3. Zjedź trasę Zbój.
  4. Sprawdź i porównaj swój czas w Centrum Testowym Trek pod gondolą.