Instruktor narciarski dla dzieci Szczyrk

Szczyrk to malownicza górska miejscowość, która doskonale nadaje się do nauki narciarstwa i snowboardu dla dzieci. Otoczony przepięknymi beskidzkimi krajobrazami, Szczyrk oferuje nie tylko urokliwe widoki, ale także doskonałe warunki do rozwijania umiejętności narciarskich i snowboardowych najmłodszych.

Instruktor narciarski dla dzieci Skrzyczne - doskonały sposób na naukę jazdy na nartach!

Nauka jazdy na nartach jest nie tylko fantastyczną rozrywką, ale także umiejętnością, która może towarzyszyć nam przez całe życie. Dlatego warto zacząć naukę od najmłodszych lat, a to właśnie wtedy instruktor narciarski dla dzieci Skrzyczne staje się nieoceniony.

Jeśli marzysz o tym, by Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach lub snowboardzie w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu, pod czujnym okiem instruktor narciarski Skrzyczne, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza szkoła narciarsko-snowboardowa Tatry Motion, to lider w dziedzinie nauczania jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci w Szczyrku. Działamy już prawie 10 lat, prowadząc szkoły narciarskie nie tylko w Polsce, ale także na Słowacji i w Czechach. W sezonie 2023/24 już piąty rok z rzędu oferujemy profesjonalne szkolenia dla najmłodszych na stokach Szczyrk Mountain Resort.

Co wyróżnia naszą szkołę?

  • Profesjonalizm: Nasza kadra instruktorów narciarskich dla dzieci Skrzyczne to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają licencje Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SiTN). Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość szkolenia, dostosowaną do aktualnego programu nauczania.
  • Małe grupy: Dbamy o to, aby grupy były niewielkie, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Nasze grupy liczą maksymalnie 5 dzieci, co gwarantuje efektywną naukę.
  • FastPass i darmowe wyciągi: Tylko nasi uczniowie mają przywilej wejścia na wszystkie wyciągi ośrodka Szczyrk Mountain Resort poza kolejką, korzystając z bramek ekspresowych FastPass. Ponadto, podczas trwania zajęć, każdy uczestnik otrzymuje karnet na wyciągi gratis.
  • Indywidualne i grupowe zajęcia: Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego ucznia, jak i zajęcia grupowe, które sprzyjają nauce i zabawie w towarzystwie rówieśników.

Instruktor narciarski Szczyrk – kadra specjalistów

Instruktorzy narciarscy dla dzieci Szczyrk to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania najmłodszych adeptów narciarstwa. Dziecięcy instruktorzy nie tylko posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu, ale także potrafią stworzyć przyjazne i pełne zabawy środowisko na stoku.

Nauka jazdy na nartach dla dzieci wymaga specjalnego podejścia. Instruktorzy w naszej szkole narciarsko-snowboardowej Tatry Motion doskonale to rozumieją i dostosowują swoje lekcje do wieku i umiejętności każdego dziecka. Dzięki temu nawet najmłodsze pociechy mogą zacząć swoją przygodę z narciarstwem w sposób bezpieczny i przyjemny.

Nauka jazdy na nartach z instruktorem w Szczyrku: bezpieczeństwo, radość i rozwój dzieci na stoku

Podczas lekcji instruktor narciarski dla dzieci Skrzyczne uczy nie tylko techniki jazdy na nartach, ale także ważnych zasad bezpieczeństwa na stoku. Dzieci dowiadują się, jak odpowiednio korzystać z wyposażenia narciarskiego, jak utrzymywać równowagę i jak kontrolować prędkość. Wszystko to odbywa się w atmosferze pełnej radości i entuzjazmu, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Pamiętajmy, że narciarstwo to nie tylko zdrowa forma rekreacji, ale także świetna okazja do rozwijania koordynacji ruchowej, wytrzymałości fizycznej oraz budowania pewności siebie u dzieci. Dzięki instruktorowi narciarskiemu dla dzieci Skrzyczne, nauka jazdy na nartach staje się fascynującą przygodą, która zostaje w pamięci na zawsze.

Jeśli więc marzysz o tym, aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach w profesjonalny i przyjemny sposób, nie wahaj się skorzystać z oferty instruktora narciarskiego dla dzieci Szczyrk w naszej szkole. To inwestycja w zdrowie, rozwój i szczęście Twojego malucha na stoku!

Akademia Misia Maxa - szansa dla twojego dziecka

Jednym z naszych najpopularniejszych programów jest Akademia Misia Maxa, skierowana do dzieci w wieku od 6 do 16 lat (snowboard od 8 lat). Akademia oferuje kursy trwające 2 lub 5 dni w sezonie zimowym 2023/24. Oto kilka szczegółów dotyczących naszej oferty:

5-dniowa Akademia Misia Maxa:

- Grupy do 5 dzieci.

- Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00-14:00 z przerwą na lunch.

- W cenie kursu wliczone są: opieka licencjonowanego instruktora PZN, łącznie 20 godzin szkolenia w ciągu 5 dni, skipass na wszystkie wyciągi SMR na czas trwania zajęć, wejście poza kolejnością fast passem, zawody narciarskie na koniec kursu z upominkami, indeks narciarza/snowboardera, codzienny lunch w Baby Room w strefie Maxilandzie oraz rabat na wypożyczalnię sprzętu.

Cena:

- FIRST MINUTE do 15.11.2023: 1450 PLN (kupisz tylko online)

- od 16.11.2023: 1590 PLN

 

Terminy zajęć w sezonie 2023/24:

- Grudzień: 25-29

- Styczeń: 02-06 | 08-12 | 15-19 | 22-26 | 29.01-02.02

- Luty: 05-09 | 12-16 | 19-23 | 26.02-01.03

- Marzec: 04-08 | 11-15

Weekendowa Akademia Misia Maxa:

- Dwudniowe szkolenie narciarskie lub snowboardowe w korzystnej cenie dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania.

- Grupy do 5 osób.

- Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00-14:00 z 15-minutową przerwą na lunch.

- W cenie kursu wliczone są: opieka licencjonowanego instruktora PZN, łącznie 8 godzin szkolenia w ciągu 2 dni, skipass na wszystkie wyciągi SMR na czas trwania zajęć, wejście poza kolejnością fast passem, indeks narciarza/snowboardera, codzienny lunch w Baby Room w strefie Maxilandzie oraz rabat na wypożyczalnię sprzętu.

Cena: 699 PLN (kupisz tylko online)

 

Terminy zajęć w sezonie 2023/24:

- Grudzień: 30-31

- Styczeń: 06-07 | 13-14 | 20-21 | 27-28

- Luty: 03-04 | 10-11 | 17-18 | 24-25

Zapisy już trwają

Zapisy na szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci w Akademii Misia Maxa już trwają! To doskonała okazja, by Twoje dziecko rozpoczęło przygodę na stoku pod opieką doświadczonego  instruktor narciarski Szczyrk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rejestracji online. Dla nas liczy się bezpieczeństwo i satysfakcja naszych uczniów, a nasze profesjonalne podejście do nauki jazdy na nartach i snowboardzie pozwala osiągnąć wspaniałe efekty. Do zobaczenia na stoku!