Kasjer | Sprzedawca w Restauracji

Szczyrk Mountain Resort jest największym całorocznym ośrodkiem górskim w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Zostań współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka górskiego w Polsce! Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie.

Start pracy od grudnia 2024

Zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikiem gastronomi i team liderami
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Przygotowywanie ciepłych i zimnych (kawa, herbata, piwo) napoi
  • Dbanie o czystość i porządek w restauracji
  • Stosowanie i przestrzeganie zasad BHP, HCCP, FIFO
  • Współpraca z pozostałym personelem restauracji i punktów gastronomicznych

Wymagania

  • Sumienność i zaangażowanie
  • Książeczka zdrowia (Aktualne Badania Sanitarne)
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie od grudnia
  • Pracę w młodym i luźnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (także w weekendy lub wieczorem)
  • Benefity pracownicze: 20 Euro za bilet sezonowy na nasze koleje linowe - Szczyrk, Jasná (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel - Mallnitz (AT) i Muttereralm Innsbruck (AT), 20 Euro za bilet sezonowy do aquaparków (Bešeňova, Tatralandia) i do Legendii, 50% zniżki w naszej gastronomii, 30% zniżki w naszych sklepach

CV wyślij na:

ryszard.szarek@tmr.sk lub +48 538 057 102