Karnet sezonowy WALK i BIKE

Nowość! Piesza i rowerowa sezonówka w Szczyrku

 

Ten sezon letni w Szczyrku będzie wyjątkowy, a dwa nowe karnety WALK i BIKE pozwolą go w pełni wykorzystać.

Codziennie, bez limitu możesz korzystać z kolei gondolowej na Halę Skrzyczeńską i kanapy na Zbójnicką Kopę, gdzie czekają na Ciebie kilometry szlaków turystycznych oraz ścieżki rowerowe enduro o różnym stopniu trudności.

 

BIKE SEZONÓWKA w Szczyrku to gwarancja udanej zabawy na rowerze!

Karnet przeznaczony jest dla rowerzystów, którzy kochają adrenalinę i zjazdy na ścieżkach rowerowych, ale także dla tych, którzy chcą nacieszyć się pięknem Szczyrku i okolicy. Wraz z Sezonówką otrzymasz 15% zniżki w wybranych lokalach gastronomicznych na terenie ośrodka.

 

Czekają na Ciebie najlepsze ścieżki rowerowe >> SZCZEGÓŁY

 

Image Alt parameter text

Zapoznaj się z cennikiem BIKE Sezonówki

Do końca marca skorzystaj z promocji i kup karnet w atrakcyjnej cenie!

więcej


WALK SEZONÓWKA to gwarancja wspaniałej przygody!

Nasza wygodna widokowa gondola w kilka minut zawiezie Cię na Halę Skrzyczeńską 1000 m n.p.m., na której możesz rozpocząć swoją przygodę lub pojechać wyżej wygodną koleją kanapową na Zbójnicką Kopę. W ten sposób możesz rozpocząć wędrówkę po Beskidzie Śląskim i dotrzeć na Skrzyczne, Małe Skrzyczne, Malinowską Skałę lub jeszcze dalej. WALK Sezonówka w Szczyrku to hit lata!

Dla wszystkich, którzy kochają piesze wędrówki i chcą zwiedzać okolice Szczyrku powstała turystyczna WALK Sezonówka. Przez cały sezon letni możesz poruszać się w górę i w dół koleją gondolową (A1) oraz kanapą na Zbójnicką Kopę (B5). Wraz z Sezonówką otrzymasz 15% zniżki w wybranych lokalach gastronomicznych na terenie Szczyrk Mountain Resort (tylko przy zakupie karnetu online).

 

Czekaja na ciebie najlepsze szlaki turystyczne >> SZCZEGÓŁY

 

Image Alt parameter text

Zapoznaj się z cennikiem WALK Sezonówki

Do końca marca skorzystaj z promocji i kup karnet w atrakcyjnej cenie!

więcej