Dojazd

Poznaj region Beskidy i baw się w gronie całej rodziny
 

Dojazd do Szczyrku komunikacją publiczną

Na trasie Katowice - Tychy - Szczyrk w sezonie zimowym 2018/19 kursują autobusy dla narciarzy i snowboardzistów. Przystanki w Szczyrku zlokalizowane są w Centrum, przy COS Skrzyczne i Szczyrk Gondola. Rozkład dostępny jest na stronie Zebrabus.pl

Do Szczyrku można dostać się autobusami kursującymi z Bielska-Białej. Codziennie między tymi miastami poruszają się autobusy PKS Bielsko-Biała oraz prywatne busy Żądło. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronach www przewoźników.

Do Bielska-Białej najlepiej dostać się koleją. Przystanek Bielsko-Biała Główna zlokalizowany jest w pobliżu dworca PKS, skąd odjeżdżają autobusy w kierunku Szczyrku.

Gdzie wysiąść?

Przystanki, na których zatrzymują się autobusy zlokalizowane są przy dolnych stacjach kolei - odpowiednio: Szczyrk Gondola i Szczyrk Solisko.

Darmowy Skibus

Po Szczyrku w sezonie zimowym najlepiej poruszać się darmowym skibusem. Korzystać z nich mogą narciarze, snowboardziści, mieszkańcy i turyści. Autobusy poruszają się po całym Szczyrku i zatrzymują się przy kolejach linowych. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest tutaj.Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje. Możesz zacząć od początku

Strona główna →