Szkoła narciarska i snowboardowa

Kolejna nowość w sezonie zimowym 2018/2019 - Szczyrk Motion Ski SchoolWzorem słowackich i czeskich ośrodków TMR również w Szczyrku od sezonu 2018/2019 będzie działać licencjonowana przez Polski Związek Narciarski szkoła – Szczyrk Motion Ski School. W nowej lokalizacji Szczyrk Czyrna powyżej parkingu, funkcjonować będzie także nowoczesna, bezpieczna i przyjazna dla dzieci baza szkoleniowa Maxiland Arena. 

Zarówno początkujące dzieci jak i dorośli będą mogli tu stawiać pierwsze kroki na nartach i deskach snowboardowych. Miejsce to będzie ogrodzone, wyposażone w 2 wyciągi taśmowe, 1 talerzykowy oraz strefę dla sanek z wyciągarką. Klienci szkoły Szczyrk Motion wejście do strefy Maxiland jak również korzystanie z jej wyciągów będą mieli w cenie lekcji. Dla naszych najmłodszych kursantów dostępny będzie nieodpłatny Baby Room - pomieszczenie, w którym dzieci będą mogły się ogrzać, pobawić i napić ciepłej herbaty. Rozrywkę z kolei zapewni nasza sympatyczna maskotka – niedźwiadek Max. 

Wyłącznie klienci naszej szkoły podczas lekcji będą mieli możliwość wejścia na koleje kanapowe i gondolowe poza kolejnością. Dzięki temu efektywny czas nauki będzie zdecydowanie dłuższy niż w pozostałych szkołach. Zajęcia mogą być przeprowadzane indywidualnie lub odbywać się w grupach. Dla klientów wykupujących lekcje w szkole, przygotowaliśmy rabat w wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. 


 

Lokalizacje szkoły

 

 

Rezerwacja lekcji i wypożyczalnia sprzętu

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon

Start lekcji dla początkujących i rezerwacja

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon

Start lekcji i rezerwacja

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon


Kup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GoPassPowrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →