Szczyrk na żywo

Aktualne informacje, zdjęcia i relacje video z ośrodka12.12.2018

Pora na narty!

 

Planowany start ośrodka 15.12. Stan przygotowywanych na szusowanie to 3, 3b, 4 Koleje przygotowane do uruchomienia: kolej gondolowa A1, kolej Solisko-Hala Skrzyczeńska i nasza nowa kolej na Zbójnicką Kopę. W następnej kolejności dostępne będą trasy 10, 1, 7. W związku z prowadzonymi pracami technicznymi dystrybutora prądu sytuację związaną z planowanym otwarciem zaktualizujemy w piątek, niestety nie jest to zależne od naszego ośrodka. 


29.11.2018

Trwa naśnieżanie tras

 

Ujemne temperatury utrzymujące się w dzień i w nocy sprzyjają naśnieżaniu tras zjazdowych. Uruchomiona armia lanc i armat intensywnie pracuje nad zgromadzeniem jak największej ilości białego złota na trasach 2, 3b, 3 i 4. Poniżej jest kilka zdjęć z dzisiejszego dnia.


28.11.2018

Inauguracja zimowa

 

Ostatnio na nartach w Szczyrk Mountain Resort można było jeździć 2 kwietnia. Od tego czasu dużo się zmieniło. Powstała min. nowa kolej kanapowa, kolejne trasy oraz usprawniono naśnieżanie. Trwa przygotowanie ośrodka do rozpoczęcia sezonu zimowego, które zaplanowane jest na połowę grudnia 2018 r. O pracach prowadzonych na poszczególnych trasach będziemy informować Was na bieżąco na tej stronie. A tymczasem zapraszamy na przypomnienie końcówki ubiegłego sezonu.

 

 
Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →