Wypożyczalnia nart i snowboardów

Znajdziesz tutaj sprzęt marek Rossignol, Burton i K2W naszym ośrodku funkcjonują trzy wypożyczalnie: dwie wypożyczalnie nart zjazdowych oraz wypożyczalnia nart skiturowych i splitboardów.

Wypożyczalnie nart zjazdowych znajdują się przy dolnej stacji kolei → Szczyrk Gondola w budynku głównym oraz na parkingu → w Czyrnej. W obiektach Szczyrk Motion dużą uwagę przywiązujemy do nowoczesnego i profesjonalnego wyposażenia, ale także komfortu klienta oraz estetyki. Dla naszych klientów w wypożyczalni głównej pod gondolą ul. Salmopolska 53B udostępniamy narty Rossignol z najnowszej kolekcji 2022/2023 oraz najnowsze modele desek snowboardowych Burton. Bardziej zaawansowani odbiorcy również znajdą coś dla siebie, wysokiej klasy zestawy narciarskie i snowboardowe TOP Rossignol i Burton. W wypożyczalni w Czyrnej udostępniamy sprzęt głównie dla dzieci i początkujących ze względu na bliskość strefy szkoleniowej Arena Maxiland.

Centrum Skiturowe K2 z wypożyczalnią nart skiturowych i splitboardów znajduje się także w budynku głównym pod gondolą. Wypożyczamy najnowsze modele i wysokiej klasy sprzęt z sezonu 2022/23 marki K2. Prowadzimy także szkolenia skiturowe - K2 Skituring  Academy -> zapoznaj się z ofertą.

Wypożyczysz u nas:

  • narty zjazdowe i buty Rossignol
  • narty zjazdowe TOP Rossignol
  • narty skiturowe K2 i foki
  • snowboardy i buty Burton
  • snowboardy TOP K2 i Burton
  • splitboardy K2 i foki
  • kije
  • kaski i gogle
  • latarki czołowe Ledlenser

 

 

Istnieje możliwość rezerwacji sprzętu skiturowego w godz. 13:00-15:00 oraz 18:30-20:30 telefonicznie pod nr 787 142 140. Nie prowadzimy rezerwacji nart zjazdowych oraz snowboardów. 

 

 

Sprzęt jest na bieżąco serwisowany oraz smarowany po każdym użyciu. Wypożyczalnia zlokalizowana pod Gondolą świadczy również usługi serwisowania sprzętu narciarskiego i snowboardowego. 

Oprócz tego w budynku Infocentrum znajduje się przechowalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Do wykupionego 1 boxa można zmieścić 2 zestawy. Wypożyczalnia czynna jest zgodnie z godzinami funkcjonowania kolei gondolowej. 

Lokalizacje wypożyczalni:

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53B

Wypożyczysz tutaj: narty, snowboardy, buty, kije, kaski, gogle, skitury i splitboardy

 

Szczyrk Czyrna
➤ ul. Narciarska 10

Wypożyczysz tutaj: narty, snowboardy, buty, kije, kaski, gogle