Table header

Komunikat
29.01.2018 godz.9:15
Table

Komunikat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
29.01.2018 godz. 9:15

Wydarzenia

Zobacz inne wydarzenia odbywające się w naszym ośrodkuKup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GoPassVÖLKL WINTER TOUR

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. 24 lutego na nasze stoki zawita objazdowe centrum testowe VÖLKL WINTER TOUR. Bezpłatnie zostaną udostępnione najnowsze modele nart z kolekcji 2017/2018, a pomocy przy doborze sprzętu będzie udzielać profesjonalna obsługa.

APRES SKI APEROLA

Strefa Aperola w Apres Ski Bistro - 5 i 6 stycznia oraz w każdy weekend stycznia i lutego.  Aperol to kultowy, włoski alkohol. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Strefa Aperola obok Apre Ski Bistro będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego na punkcie Aperol Spritz zwariowała już cała Europa.

VÖLKL WINTER TOUR

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. 24 lutego na nasze stoki zawita objazdowe centrum testowe VÖLKL WINTER TOUR. Bezpłatnie zostaną udostępnione najnowsze modele nart z kolekcji 2017/2018, a pomocy przy doborze sprzętu będzie udzielać profesjonalna obsługa.

APRES SKI APEROLA

Strefa Aperola w Apres Ski Bistro - 5 i 6 stycznia oraz w każdy weekend stycznia i lutego.  Aperol to kultowy, włoski alkohol. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Strefa Aperola obok Apre Ski Bistro będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego na punkcie Aperol Spritz zwariowała już cała Europa.

Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →