Szkoła narciarska i snowboardowa

Nowość w sezonie zimowym 2018/19 - Szczyrk Ski SchoolPoznaj Szczyrk Ski School

Od 6 lat Tatry Motion prowadzi szkoły narciarskie na Słowacji oraz w Czechach. W tym sezonie swoje doświadczenie przenosimy także na stoki Szczyrk Mountain Resort. Gwarantujemy zarówno miłośnikom jednej jak i dwóch desek profesjonalne szkolenia na każdym etapie zaawansowania. Jesteśmy największą szkołą narciarsko-snowboardową w Beskidach. Nasz profesjonalizm potwierdza licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa i Polskiego Związku Narciarskiego. To zobowiązuje nas do przeprowadzania szkoleń wg aktualnego programu nauczania SiTN/PZN. Doświadczenie, cierpliwość i uśmiech na ustach naszych instruktorów zapewni Ci bezstresową naukę, którą zapamiętasz na długo. Co jednak najistotniejsze dla naszych Klientów to fakt, iż tylko nasza szkoła posiada przywilej wejścia na wszystkie wyciągi SMR – POZA KOLEJNOŚCIĄ. Co za tym idzie…JEŹDZISZ WIĘCEJ – UMIESZ WIĘCEJ!

 

Maxiland - od zera do bohatera z misiem Maxem

Poznaj rodzinną Arenę Maxiland. 1000 m2 wydzielonej strefy szkoleniowej, w której komfortowo każdy, niezależnie od wieku, może postawić swoje pierwsze narciarskie kroki. Zajęcia w gronie rówieśników zapewnią każdemu uczącemu się efektywną naukę przez zabawę. Maxiland to kolorowy i przyjazny narciarski zakątek na mapie Szczyrku, gdzie o dobry humor i zabawę dba Miś Max, a za wysoki poziom nauczania odpowiada wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra instruktorów. Zapomnij o „wyrwirączkach” i innych przestarzałych „cudach” techniki – tutaj na górę komfortowo wywiozą Cię dwie 60 m taśmy, a gdy już nieco się podszkolisz będziesz mógł skorzystać z wyciągu talerzykowego o długości 120 m. Co ważne, w arenie nie jest wymagane posiadanie skipassu, a miejsce to przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Klientów naszej szkoły. Częścią Maxilandu jest również dostępna dla wszystkich (płatna dodatkowo) strefa saneczkarska ze specjalną wyciągarką. Nie masz sanek? Żaden problem, wypożycz je w naszej szkole!

Burton Riglet Park

Jesteś fanem snowboardu? Chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do jednej deski? Dobrze trafiłeś, bo Burton Riglet Park stworzony jest właśnie z myślą o najmłodszych adeptach tej dyscypliny. Burton Riglet Park to ogrodzona strefa, w której dzieci mogą spróbować pierwszych ślizgów na desce, a nawet pierwszych przejazdów przez przeszkody niczym w prawdziwym snowparku. Wypożycz specjalnie przeznaczoną do tego deskę i otwórz przed swoim dzieckiem świat snowboardu! Kursantom naszej szkoły proponujemy zniżki na wypożyczenie sprzętu. Wstęp do parku mają dzieci od 3 do 6 lat.

 

Winterpassion - Poczuj magię zimy 

Wygodna i atrakcyjna forma nauczania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zgłoś się do nas, a my zapiszemy Cię do odpowiedniej pod względem poziomu grupy. Poznasz nowych ludzi i razem z nimi przez 4 dni będziesz zgłębiał tajniki narciarstwa. 2,5 godziny nauki każdego dnia, zawsze z tym samym instruktorem i w tym samym gronie kursantów, a na koniec smak rywalizacji w trakcie zawodów „na wesoło”. Zajęcia zaczynają się w każdy poniedziałek w okresie ferii. Pierwszy raz na nartach? Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał – nauczymy każdego. Pamiętaj, że TYLKO U NAS jeździsz, zamiast stać w kolejce do wyciągów!

 

Baby room

Pogoda bywa zmienna, podobnie jak z nastrojem naszych pociech. Na takie okoliczności przewidzieliśmy baby room, w którym każdy z naszych najmłodszych kursantów może się ogrzać, napić ciepłej herbaty lub po prostu odpocząć (także przed lub po zajęciach). W trakcie szkolenia miejsce to wykorzystujemy jednak tylko w przypadku złych warunków atmosferycznych i na wyraźną potrzebę dzieci. Zawsze bowiem 100% czasu staramy się poświęcić na naukę.

 

Lokalizacje szkoły

 

 

Rezerwacja lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon

Start lekcji i rezerwacja

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon
Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →