Centrum Testowe Trek

Wypożycz rower Trek i sprawdź się na szlakuRowery dla każdego, taka idea przyświeca nowo oddanemu do użytku Centrum Testowemu marki Trek. Doskonale wyposażone najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Rowery enduro, szlakowe, damskie, XC, elektryczne i dziecięce
już można wypożyczyć w Szczyrku.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego dostępne rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i okolicznych miejscowościach. 

 

Dostępne rowery

 

 

Slash 8 - 29"

Rozmiary: 17.5", 18.5", 19.5", 21,5"

Cena od: 150 PLN
Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Rower enduro z szybkimi kołami 29-calowymi, widelcem RockShox o skoku 160 mm i dostępnym tylko u Treka damperem z tłumieniem RE:aktiv z technologią Thru Shaft. Inteligentnie dobrane komponenty i wysokiej klasy zawieszenie czynią ze Slash 8 wyjątkowo korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i po prostu miłośników trudnych tras, którzy chcą popędzić na zjazdach szybciej niż ktokolwiek inny.

Remedy 8 - 27.5"

Rozmiary: 15.5", 17.5", 18.5", 19.5", 21,5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na rozrywkowe szlaki.

Fuel EX 8 - 29"

Rozmiary: 17.5", 18.5", 19.5", 21,5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Idealny 29er dla rowerzystów szukających wszechstronnej maszyny full suspension, z którą można wspinać się z miłośnikami XC, a potem pruć w dół z entuzjastami enduro. Oferuje kompromis przystępności i osiągów dzięki ramie Alpha Aluminium, zawieszeniu przedniemu i tylnemu o skoku 130 mm oraz napędowi 12-biegowemu SRAM GX Eagle.

Fuel EX 8 - 27.5" - damski

Rozmiary: 15.5", 17.5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Dla rowerzystek szukających wszechstronnej maszyny, z którą można wspinać się z miłośnikami XC, a potem pruć w dół z entuzjastami enduro. Wyposażony jest w lekką ramę z niższym przekrokiem w mniejszych rozmiarach, siodełko stworzone dla kobiet, wydajne technologie i rozwiązania, a także powiększone opony 27,5-calowe mid-fat dające więcej pewności i przyczepności.

Roscoe 8 - 29"

Rozmiary: 17.5", 18.5", 19.5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Hardtail na szlaki dla wszystkich szukających ostrej zabawy w terenie. Dzięki oponom mid-fat 27,5+, napędowi 1x12 i widelcowi 120 mm sprawdza się świetnie na każdym szlaku, od ubitego singletracku po luźny teren. To gotowy na zabawę, wyluzowany rower na szlaki z wysokiej klasy osprzętem.

Powerfly FS 5 - 27.5"

Rozmiary: 15.5", 17.5", 18.5", 19.5", 21,5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Wszechstronny, dający pewność elektryczny rower górski full suspension o skoku 130 mm z dodatkową mocą silnika Bosch, mocnym terenowym napędem Shimano i wytrzymałą ramą Alpha Platinum Aluminium ze zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) zapewnia lepszą równowagę na szlaku, estetyczny wygląd i niezrównaną prostotę obsługi.

Marlin 7 - 27.5"

Rozmiary: 13.5", 15"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Zaczyna gamę gotowych na wyścigi rowerów górskich. Dzięki płynnie pracującemu i lekkiemu widelcowi RockShox oraz szerokiemu zakresowi przełożeń dostępnych w gamie Marlin, model ten stanowi najlepszy wybór dla rozpoczynających kolarską podróż, szukających hardtaila do XC ze świetnym osprzętem, który może stanąć w szranki z naszymi wyższymi wyścigowymi modelami.

Wahoo - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Ten wszechstronny rower stworzony został z myślą o prostocie użycia: jest lekki, sprawny na różnych nawierzchniach i wyposażony w napęd 1x8 o szerokim zakresie przełożeń, z którym Twój mały rowerzysta dotrze wszędzie. Dla dzieci w wieku 6-12 lat o wzroście od 114 do 150 cm.

Roscoe - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj 

Rower górski z oponami mid-fat stworzony z myślą o rozwijaniu pewności w pokonywaniu szlaków. Inspiracją dla tego roweru były modele Roscoe dla dorosłych, ale w całości zaprojektowano go z myślą o najmłodszych. Opony mid-fat 2,8”, napęd 1x i kaseta o szerokim zakresie przełożeń czynią z Roscoe idealny rower dla małych kolarzy, którzy chcą rozwijać umiejętności i świetnie się bawić podążając za mamą, tatą lub starszym rodzeństwem. Dla dzieci o wzroście od 114 do 160 cm.

 

Lokalizacja Centrum Testowego

 

 

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

 

Godz. pracy:

9:00-16:00

Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →