Wypożyczalnia rowerów w Szczyrku

Centrum testowe TREK
 

 

Wypróbowałeś już rower elektryczny TREK?

 

Teraz jest ku temu doskonała okazja. Wypożycz e-bike TREK na cały dzień, a drugi dostaniesz w promocyjnej cenie 50 zł!

Rowery, które posiadamy w Centrum Testowym TREK doskonale sprawdzą się podczas wspólnej wycieczki beskidzkimi szczytami. Pełne zawieszenie, regulowana sztyca, wspomaganie silnikiem elektrycznym – dzięki tym rozwiązaniom góry stały się teraz dostępne dla każdego.

Nie masz pomysłu na wycieczkę, możesz skorzystać z jednej z naszych → propozycji.


 

Rowery dla każdego, taka idea przyświeca nowo oddanemu do użytku Centrum Testowemu TREK. Doskonale wyposażone najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Rowery enduro, szlakowe, damskie, XC, elektryczne i dziecięce już można wypożyczyć w Szczyrku.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego nasze rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i po okolicznych miejscowościach.

Rezerwacje rowerów: 787 142 140 (czw-nd 9:00-16:00) 

Nie odpowiadamy na smsy. Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny.

Do wypożyczenia rowerów konieczne będzie posiadanie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz dokonanie płatności kartą przez PIN na kwotę co najmniej 1 zł.

 

 

Wypożycz jeden z najlepszych rowerów TREK

 

 

NOWOŚĆ

Slash 8 2021 - 29"

Rozmiary: M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Slash 8 to maszyna do enduro, która pędzi na szybkich 29-calowych kołach i unosi się płynnie na zawieszeniu RockShox, a za napęd odpowiada najnowocześniejszy napęd SRAM GX Eagle. Aluminiowa rama z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i mocne koła ze stopu aluminium czynią z tego roweru idealnie wszechstronną maszynę.

Slash 8 - 29"

Rozmiary: M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower enduro z szybkimi kołami 29-calowymi, widelcem RockShox o skoku 160 mm i dostępnym tylko u Treka damperem z tłumieniem RE:aktiv z technologią Thru Shaft. Inteligentnie dobrane komponenty i wysokiej klasy zawieszenie czynią ze Slash 8 wyjątkowo korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i po prostu miłośników trudnych tras, którzy chcą popędzić na zjazdach szybciej niż ktokolwiek inny.

Fuel EX 8 - 29"

Rozmiary: M, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Idealny rower na szlaki dla miłośników jazdy górskiej szukających wszechstronnej maszyny full suspension, z którą pokonają maratony i wieloetapowe wyścigi, a jednocześnie zaszaleją z kolegami w enduro. Trafia idealny stosunek korzystnej ceny do osiągów w ramach gamy rowerów górskich Trek, a wszystko dzięki ramie Alpha Aluminium, zawieszeniu o skoku 140 mm z przodu i 130 mm z tyłu oraz 12-biegowemu napędowi SRAM GX Eagle.

Fuel EX 8 XT - 29"

Rozmiary: XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Idealny rower na szlaki dla miłośników jazdy górskiej szukających wszechstronnej maszyny full suspension, z którą pokonają maratony i wieloetapowe wyścigi, a jednocześnie zaszaleją z kolegami w enduro. Trafia idealny stosunek korzystnej ceny do osiągów w ramach gamy rowerów górskich Trek, dzięki ramie Alpha Aluminium, zawieszeniu o skoku 140 mm z przodu i 130 mm z tyłu oraz 12-biegowemu napędowi Shimano XT.

Fuel EX 8 - 27,5"

Rozmiary: XS (27,5"), S (29")

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Mniejsze ramy (XS i S) mają górną rurę, która opada w dół w miarę zbliżania się do rury podsiodłowej. Taka konstrukcja pozwala uzyskać niższy przekrok, co jest korzystne dla niższych rowerzystów, ponieważ pozwala im łatwiej wsiadać na rower.

Remedy 8 - 27.5"

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na rozrywkowe szlaki.

Roscoe 7 - 29"

Rozmiary: M, ML, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Hardtail na szlaki dla wszystkich szukających ostrej zabawy w terenie. Dzięki oponom mid-fat 27,5+, napędowi 1x10 i widelcowi 120 mm sprawdza się świetnie na każdym szlaku, od ubitego singletracku po luźny teren. To gotowy na zabawę, wyluzowany rower na szlaki z wysokiej klasy osprzętem.

Powerfly LT 4 Plus - 27.5"

Rozmiary: S, M, ML, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Elektryczny rower górski z zawieszeniem o długim skoku z przodu i z tyłu na wyjątkowo trudny technicznie teren. Powstał dla miłośników kolarstwa górskiego z krwi i kości, ze 150 mm skoku, widelcem 160 mm, oponami mid-fat 27.5+, mocnym silnikiem Bosch pozwalającym utrzymać prędkość do 25 km/h i wytrzymałymi częściami do roweru na szlaki.

Roscoe - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower górski z oponami mid-fat stworzony z myślą o rozwijaniu pewności w pokonywaniu szlaków. Inspiracją dla tego roweru były modele Roscoe dla dorosłych, ale w całości zaprojektowano go z myślą o najmłodszych. Opony mid-fat 2,8”, napęd 1x i kaseta o szerokim zakresie przełożeń czynią z Roscoe idealny rower dla małych kolarzy, którzy chcą rozwijać umiejętności i świetnie się bawić podążając za mamą, tatą lub starszym rodzeństwem. Dla dzieci o wzroście od 114 do 160 cm.

 

Lokalizacja Centrum Testowego TREK

 

Szczyrk Gondola
➤ ul. Salmopolska 53BPowrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →