Wypożyczalnia rowerów w Szczyrku

Centrum testowe TREK
 

Rowery dla każdego, taka idea przyświeca nowo oddanemu do użytku Centrum Testowemu TREK. Doskonale wyposażone najnowsze modele i zawsze przygotowane do jazdy z pewnością zadowolą niejednego użytkownika.

Rowery enduro, szlakowe, damskie, XC, elektryczne i dziecięce już można wypożyczyć w Szczyrku.

Gdzie można z nich skorzystać? Dla osób spragnionych adrenaliny najlepszym sposobem na ich przetestowanie będą górskie ścieżki rowerowe poprowadzone wzdłuż tras narciarskich ośrodka. Oprócz tego nasze rowery są świetnym narzędziem do poruszania się w samym Szczyrku, jak i po okolicznych miejscowościach.

Wypożyczalnia rowerów nieczynna

Wracamy z nowymi modelami TREK ponownie w maju 2020 r. Do zobaczenia

Rezerwacje rowerów 788 267 169

Do wypożyczenia rowerów konieczne będzie posiadanie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz dokonanie płatności kartą przez PIN na kwotę co najmniej 1 zł.

 

Wypożycz jeden z najlepszych rowerów TREK

 

 

Slash 8 - 29"

Rozmiary: 17.5", 18.5", 19.5", 21,5" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower enduro z szybkimi kołami 29-calowymi, widelcem RockShox o skoku 160 mm i dostępnym tylko u Treka damperem z tłumieniem RE:aktiv z technologią Thru Shaft. Inteligentnie dobrane komponenty i wysokiej klasy zawieszenie czynią ze Slash 8 wyjątkowo korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i po prostu miłośników trudnych tras, którzy chcą popędzić na zjazdach szybciej niż ktokolwiek inny.

Remedy 8 - 27.5"

Rozmiary: 15.5", 17.5", 18.5", 19.5", 21,5"

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na rozrywkowe szlaki.

Roscoe 7 - 29"

Rozmiary: 17.5", 18.5", 19.5" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Hardtail na szlaki dla wszystkich szukających ostrej zabawy w terenie. Dzięki oponom mid-fat 27,5+, napędowi 1x10 i widelcowi 120 mm sprawdza się świetnie na każdym szlaku, od ubitego singletracku po luźny teren. To gotowy na zabawę, wyluzowany rower na szlaki z wysokiej klasy osprzętem.

Powerfly LT 4 Plus - 27.5"

Rozmiary: 15.5", 17.5", 18.5", 19.5", 21,5" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Elektryczny rower górski z zawieszeniem o długim skoku z przodu i z tyłu na wyjątkowo trudny technicznie teren. Powstał dla miłośników kolarstwa górskiego z krwi i kości, ze 150 mm skoku, widelcem 160 mm, oponami mid-fat 27.5+, mocnym silnikiem Bosch pozwalającym utrzymać prędkość do 25 km/h i wytrzymałymi częściami do roweru na szlaki.

Marlin 7 - 27.5"

Rozmiary: 13.5", 15" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Zaczyna gamę gotowych na wyścigi rowerów górskich. Dzięki płynnie pracującemu i lekkiemu widelcowi RockShox oraz szerokiemu zakresowi przełożeń dostępnych w gamie Marlin, model ten stanowi najlepszy wybór dla rozpoczynających kolarską podróż, szukających hardtaila do XC ze świetnym osprzętem, który może stanąć w szranki z naszymi wyższymi wyścigowymi modelami.

Wahoo - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Ten wszechstronny rower stworzony został z myślą o prostocie użycia: jest lekki, sprawny na różnych nawierzchniach i wyposażony w napęd 1x8 o szerokim zakresie przełożeń, z którym Twój mały rowerzysta dotrze wszędzie. Dla dzieci w wieku 6-12 lat o wzroście od 114 do 150 cm.

Roscoe - dziecięcy

Rozmiary koła: 20", 24" 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower górski z oponami mid-fat stworzony z myślą o rozwijaniu pewności w pokonywaniu szlaków. Inspiracją dla tego roweru były modele Roscoe dla dorosłych, ale w całości zaprojektowano go z myślą o najmłodszych. Opony mid-fat 2,8”, napęd 1x i kaseta o szerokim zakresie przełożeń czynią z Roscoe idealny rower dla małych kolarzy, którzy chcą rozwijać umiejętności i świetnie się bawić podążając za mamą, tatą lub starszym rodzeństwem. Dla dzieci o wzroście od 114 do 160 cm.

Lokalizacja Centrum Testowego TREK

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Godz. pracy:

SB-ND 9:00-17:30

Rezerwacje 788 267 169Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →