Rowery elektryczne w Szczyrku

Wypożycz Trek Rail lub Trek Domane+

Jazda na rowerze w górach jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Wypożycz rower elektryczny TREK i przekonaj się sam.

 

Lubisz jeździć na szosie, ale górskie podjazdy są dla Ciebie zbyt wymagające? Właśnie dla Ciebie stworzono TREK Domane+. Elektryczną szosę, z jej wspomaganiem podjazd nawet na Przełącz Salmopolską okaże się przyjemną wspinaczką.

A może marzysz o eksplorowaniu górskich szlaków i zdobywaniu szczytów? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie TREK Rail 9.8, nowość w Szczyrku. E-bike enduro na carbonowej ramie, z którym pokonasz dystans 50 km po górach i dalej będzie Ci mało. Jest to urządzenie stworzone na długie, górskie wyprawy. 

 

ELEKTRYK ENDURO

Rail 9.8 XT - 29"

Rozmiary: S, M, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rail 9.8, to elektryczny rower górski wykonany z włókna węglowego stworzony z myślą o pokonywaniu długich dystansów, który pędzi równie szybko co nasze najmuskularniejsze modele szlakowe. A jego doładowanie wspomoże Cię podczas stromych podjazdów. Rower ten wyposażono w usprawnione zawieszenie, napęd i hamulce gwarantujące wyjątkową wydajność podczas najtrudniejszych zjazdów.

SZOSA ELEKTRYCZNA

Domane+ ALR 2021

Rozmiary: 54, 56, 58

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających na drodze prawdziwych wrażeń i dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalacze, wtedy gdy tego potrzebujesz, na przykład podczas jazdy pod wiatr lub, gdy zamierzasz pokonać swojego kumpla – jednocześnie nie ograniczając Cię ani nie spowalniając, gdy z niego nie korzystasz.


Rezerwacje rowerów: 787 142 140  (tylko CZW-ND) 

Nie odpowiadamy na smsy.

Do wypożyczenia rowerów konieczne będzie okazanie dwóch dokumentów ze zdjęciem oraz dokonanie płatności kartą przez PIN na kwotę co najmniej 1 zł.