PrzeZbój Sezonu

Zostań najszybszym Riderem Szczyrku!

 


Pokonaj Zbója!

W Szczyrku pojawił się nowy jeździec. Najczęściej widywany jest w szczyrkowskich lasach przemierzając je w poszukiwaniu najlepszych tras rowerowych. Ci, którzy mieli okazję widzieć go na rowerze mawiają, że strach zjada na śniadanie i popija go czystą adrenaliną. Jego technika jest o krok przed wszystkimi, a rower szybki jak błyskawica…

Nikt nie wie skąd pochodzi, ani kim jest… znamy tylko jego zamiary. Już po pierwszej wizycie w Szczyrku upodobał sobie Hip Hopę Flow i rzucił wyzwanie jej użytkownikom. Po jednej z jego wizyt Dyrektor ośrodka znalazł na swoim biurku karteczkę z informacją: „Co miesiąc będę tu jeździł i ustalał mój najlepszy czas – jeśli mnie nie pokonacie to zawładnę Hip Hopą i stanie się ona tylko moja!!!”

Pomóżcie utrzymać Hip Hopę w naszych rękach i weźcie udział w wyzwaniu – zostańcie PrzeZbójem sezonu!


 

 

 

Aby wziąć udział w zabawie PrzeZbój Sezonu wystarczy zainstalować na telefonie aplikację STRAVA oraz dołączyć do klubu Szczyrk Enduro Trails. Na najszybszych czekają atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów niżej.

 

Zasady zabawy:

  1. Zainstaluj aplikację STRAVA w swoim telefonie. 
  2. Dołącz do klubu → Szczyrk Enduro Trails w aplikacji. 
  3. Zjedź Hip Hopę Flow. Do klasyfikacji liczony jest pierwszy odcinek o długości 2,35 km, zaczynający się przy bramce startowej. 
  4. Sprawdź i porównaj swój czas na tablicach wyników zlokalizowanych przy Chill Barze pod gondolą lub w Centrum Testowym Trek.

 

 

WAŻNE: Jeśli nie widzisz swojego czasu przejazdu w aplikacji lub na tablicy wyników, możesz w Centrum Testowym Trek zobaczyć aktualną klasyfikację, również ze swoim czasem.

 

Prowadzone są 3 klasyfikacje:

  • Klasyfikacja dzienna - dotyczy najlepszych wyników z soboty i niedzieli. Nagroda przyznawana jest za każdy dzień osobno.
  • Klasyfikacja miesięczna - wliczane są czasy z całego miesiąca, pod uwagę brany jest każdy dzień tygodnia. 
  • Klasyfikacja sezonowa - zwycięzcą zostaje ogłoszony na koniec sezonu rowerowego 2021. Dostaje tytuł PrzeZbója Sezonu i zostaje najszybszym Riderem Szczyrku.

 

Nagrody:

  •  W każdą sobotę i niedzielę do zgarnięcia jest karnet rowerowy i burger.
  • Na koniec miesiąca za najlepszy czas przyznajemy nocleg dla dwóch osób w Gronie Ski&Bike. 
  • Na koniec sezony rowerowego dla najszybszego ridera gwarantujemy Weekend dla dwóch osób w Gronie Ski&Bike.

 

W klasyfikacji liczone są wyłącznie osoby, które dołączyły do klubu Szczyrk Enduro Trails w aplikacji Strava. Czasy przejazdów w klasyfikacji dziennej podawane są na tablicy wyników o godz. 12:00 i później o godz. 16:00. Wyniki z godz. 16:00 są ostateczne dla danego dnia, najlepszy czas upoważnia do odbioru nagrody w Centrum Testowym Trek.

 


→ Aktualna klasyfikacja

Klasyfikacja w klubie Szczyrk Enduro Trails widoczna jest dla osób posiadających płatne konto STRAVA lub konto z miesięczną darmową subskrypcją. Klasyfikacja dostępna jest również w Centrum Testowym Trek i na tablicy wyników przy Chill Barze.