PrzeZbój Sezonu

Zostań najszybszym Riderem Szczyrku!

 

Finał zabawy PrzeZbój.

Ogromne brawa i słowa uznania dla wszystkich, którzy brali udział w zabawie. Wyróżnionym i zarazem najszybszym w klasyfikacjach dziennej i miesięcznej - gratulujemy!!

Przed zwycięzcą sezonu chylimy kaski - JESTEŚ NAJSZYBSZYM RAIDEREM i tym samym zostajesz PrzeZbójem 2023!! 

 

 

Czas trwania konkursu:

  • 03.07 – 31.08.2023

 

Prowadzone są 3 klasyfikacje:

  • Klasyfikacja dzienna - dotyczy najlepszych wyników w sobotę i niedzielę. Nagroda przyznawana jest za każdy dzień osobno.
  • Klasyfikacja miesięczna - wliczane są czasy z całego miesiąca, pod uwagę brany jest każdy dzień tygodnia. 
  • Klasyfikacja sezonowa - zwycięzcą zostaje ogłoszony na koniec sezonu rowerowego 2023. Dostaje tytuł PrzeZbója Sezonu i zostaje najszybszym Riderem Szczyrku.

 

Nagrody:

  •  W każdą sobotę i niedzielę do zgarnięcia jest karnet rowerowy i burger w Restauracji Kuflonka
  • Na koniec miesiąca za najlepszy czas przyznajemy nocleg dla dwóch osób w Hotelu Gronie Ski&Bike
  • Na koniec sezonu rowerowego dla najszybszego ridera gwarantujemy weekend z dwoma noclegami dla dwóch osób w Hotelu Gronie Ski&Bike

 

W klasyfikacji liczone są wyłącznie osoby, które dołączyły do klubu Szczyrk Enduro Trails w aplikacji Strava. Wyniki widoczne w aplikacji o godz. 15:00 uznawane są jako ostateczne dla danego dnia, najlepszy czas upoważnia do odbioru nagrody w Centrum Testowym Trek.

WAŻNE: Jeśli nie widzisz swojego czasu przejazdu w aplikacji lub na tablicy wyników, możesz w Centrum Testowym Trek zobaczyć aktualną klasyfikację, również ze swoim czasem.

 


→ Aktualna klasyfikacja

Klasyfikacja w klubie Szczyrk Enduro Trails widoczna jest dla osób posiadających płatne konto STRAVA lub konto z miesięczną darmową subskrypcją. Klasyfikacja dostępna jest również w Centrum Testowym Trek i na tablicy wyników przy Chill Barze.