Pogromcy Bestyji

Szukamy najszybszego!

Groźna Bestyja zadomowiła się na Szczyrkowskich ścieżkach rowerowych. Dlatego poszukujemy śmiałków, którzy staną z nią oko w oko i podejmą wyzwanie jej ujarzmienia. Najdzielniejsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami.

Na koniec sezonu rowerowego przygotowaliśmy dla wszystkich raiderów szybką zabawę. Akcja będzie trwała do końca października, a dla trzej najszybszych osób mamy przewidziane nagrody od marki TREK o łącznej wartości 3000 zł. Bierzemy pod uwagę czasy przejazdu trasą Bestyja, widoczne w aplikacji STRAVA. Pod uwagę będą brane czasy wyłącznie z października. Ogłoszenie wyników 30 października.

Aby wziąć udział w zabawie POGROMCY BESTYJI wystarczy zainstalować na telefonie aplikację STRAVA oraz dołączyć do klubu Szczyrk Enduro Trails. Więcej szczegółów niżej.

 

Zasady zabawy:

  1. Zainstaluj aplikację STRAVA w swoim telefonie.
  2. Dołącz do klubu → Szczyrk Enduro Trails w aplikacji.
  3. Zjedź trasą Bestyja.
  4. Ogłoszenie wyników będzie 30 października. Skontaktujemy się z posiadaczami 3 najlepszych czasów.

Nagrody:

  • Zwycięzcę poznamy 30 października. Zostanie on obdarowany nagrodami od marki TREK. Tak samo będzie z miejscami 2. i 3. Łączna pula nagród to 3000 zł.

 

Aktualna klasyfikacja

W klasyfikacji liczone są wyłącznie osoby, które dołączyły do klubu Szczyrk Enduro Trails w aplikacji Strava. Klasyfikacja w klubie Szczyrk Enduro Trails widoczna jest dla osób posiadających płatne konto STRAVA lub konto z miesięczną darmową subskrypcją. Klasyfikacja do wglądu dostępna jest również w Centrum Testowym Trek.

 

Klasyfikacja końcowa

Poznaliśmy zwycięzcę zabawy Pogromcy Bestyji. Do końca października liczona była klasyfikacja najszybszych przejazdów w aplikacji Strava na trasie Bestyja. Najszybciej pokonał ją Sebastian Krywult i to on zgarnia główną nagrodę ufundowaną przez markę TREK. Upominki mamy również dla zdobywców miejsc 2 i 3. W celu odbioru nagród prosimy o kontakt mailowy info@szczyrkowski.pl

Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcom. Już teraz zapraszamy na kolejne edycje w przyszłym roku.