Flyday

31.07. - szkolenie ze skoków na rowerze

 

 

Chciałbyś skakać na rowerze tak żeby inni przecierali oczy ze zdziwienia?

Boisz się, a chciałbyś w końcu oderwać oba koła od podłoża?

Chcesz poprawić swoją technikę i nauczyć się nowych tricków w powietrzu?

 

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania to Szczyrk Bike Academy zaprasza Cię na jedyne w swoim rodzaju szkolenie ze skoków.


 

Pierwsza edycja Flyday odbędzie się już 31.07. na Hali Skrzyczeńskiej w Skill Zone, na stolikach Hip Hopy Air oraz wszędzie tam gdzie można oderwać rower od podłoża. Cztery godziny szkolenia poprowadzi nasz instruktor @Piotr Białoń, który skoki ma we krwi. W trakcie szkolenia zapraszamy Was również na lunch do restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, a całość dnia dopełni obecność DJ-a z dodającą energii muzyką. Na każdego z uczestników czekał będzie atrakcyjny pakiet startowy z gadżetami i upominkami od naszych Partnerów…a to nadal nie wszystko!

Dzięki naszym Partnerom przygotowaliśmy także atrakcyjne i bogate nagrody główne - m.in. kask Rally MIPS Bontrager, multitool Bontrager BITS, zestaw lampek od Bontragera, jerseye i rękawice Rocday czy chusty od Buffa. Nagrody główne będziecie mogli zdobyć w trzech kategoriach: Best Style, Best Progress i topowa kategoria Best Flyer! Mówiąc w skrócie – kameralne, prestiżowe szkolenie (max 10 os.), wsparcie naszych Partnerów, dobra muzyka i dodatkowe skrzydła od Red Bulla gwarantują pełny sukces i olbrzymi progres w Twojej drodze do lepszych, rowerowych lotów.

Impreza przeznaczona jest dla osób średniozaawansowanych, powyżej 16. roku życia (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów). Podczas szkolenia obowiązkowy jest kask rowerowy oraz sprawny rower z pełnym zawieszeniem.

 

Zapisy na szkolenia: szkola@szczyrkowski.pl 

lub 788 267 169 (pn-pt 8:00-16:00)

 

Cena szkolenia 300 zł / os.

 

W cenę wliczono:

  • 4h szkolenia (skoki na dropach, stolikach i hopach)
  • całodniowy bikepass
  • lunch w Restauracji Kuflonka na poziomie 1000 m n.p.m.
  • pakiet startowy* (bidon Trek, truckerka Buff, skarpety Rocday, smar do łańcuchów Bontrager, błotnik Xfactor, pompka MTB Bontrager)
  • nagrody główne od Partnerów dla najlepszych w poszczególnych kategoriach
  • zdjęcia w formie elektronicznej
  • relacja video

 

* Z uwagi na ograniczoną ilość pakietów startowych, pełne zestawy gwarantujemy dla pierwszych 10 zapisanych osób. Dla pozostałych uczestników pakiety mogą nieco się różnić.

 

Partnerzy szkolenia:Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →