Kup rower TREK

Przetestuj rower TREK i kup po sezonie

Przetestowałeś już rowery TREK w Centrum Testowym w Szczyrku? Teraz możesz nabyć jeden z nich w atrakcyjnej cenie. Czekają na Ciebie rowery enduro, e-bike, hardtail i dziecięce. Wszystkie modele z sezonu 2020 r. Cenę zakupu  możesz pomniejszyć o wartość maksymalnie trzech wypożyczeń w sezonie 2020 r. 

 

Więcej informacji: 787 142 140 lub michalik@tmr.sk

 

Dostępne modele:

 

Powerfly LT 4 Plus - 27.5"

Rozmiary: S, M, ML, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Elektryczny rower górski z zawieszeniem o długim skoku z przodu i z tyłu na wyjątkowo trudny technicznie teren. Powstał dla miłośników kolarstwa górskiego z krwi i kości, ze 150 mm skoku, widelcem 160 mm, oponami mid-fat 27.5+, mocnym silnikiem Bosch pozwalającym utrzymać prędkość do 25 km/h i wytrzymałymi częściami do roweru na szlaki.

Slash 8 - 29"

Rozmiary: M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Rower enduro z szybkimi kołami 29-calowymi, widelcem RockShox o skoku 160 mm i dostępnym tylko u Treka damperem z tłumieniem RE:aktiv z technologią Thru Shaft. Inteligentnie dobrane komponenty i wysokiej klasy zawieszenie czynią ze Slash 8 wyjątkowo korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i po prostu miłośników trudnych tras, którzy chcą popędzić na zjazdach szybciej niż ktokolwiek inny.

Remedy 8 - 27.5"

Rozmiary: S, M, ML, L, XL

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na rozrywkowe szlaki.

Roscoe 7 - 29"

Rozmiary: M, ML, L

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj

Hardtail na szlaki dla wszystkich szukających ostrej zabawy w terenie. Dzięki oponom mid-fat 27,5+, napędowi 1x10 i widelcowi 120 mm sprawdza się świetnie na każdym szlaku, od ubitego singletracku po luźny teren. To gotowy na zabawę, wyluzowany rower na szlaki z wysokiej klasy osprzętem.Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →