Zima będzie

Otwarcie ośrodka przewidywane jest na 18 grudnia


"Po intensywnych i ogromnych w swej skali 3 latach inwestycji jakie miały miejsce w Szczyrku, ciężko będzie zaskoczyć gości spektakularnymi nowościami, choć oczywiście w tym temacie, czyli w temacie dalszego rozwoju i dalszej rozbudowy infrastruktury w Szczyrku nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i kolejne inwestycje zarówno w tą letnią jak i zimową infrastrukturę są w trakcie przygotowywania. Niewątpliwie ogromną nowością i pewnie wyczekiwaną będzie zmiana naszej polityki cenowej, która przyniesie nie tylko niższy poziom cen, ale także karnety czasowe. Będą to skipassy dostęne w kasach i aktywne odpowiednio od od godz. 12, 13 i 14. 

Szczyrk Mountain Resort zrzeszony jest w stowarzyszeniu Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, które reprezentuje branżę narciarską w Polsce. Wierzymy, że wspólnie uda nam się wypracować zasady, które zapewnią bezpieczne funkcjonowanie ośrodków narciarskich. Funkcjonując w sezonie letnim, wdrożyliśmy wiele rozwiązań i procedur mających na celu, zwiększenie bezpieczeństwa, wśród nich należy wymienić dezynfekowanie gondoli i kanap, specjalne korytarze i oznaczenia."

Grzegorz Przybyła
Dyrektor Szczyrk Mountain Resort

 

Zima będzie - potwierdzamy

Po rozmowach z rządem z dnia 23.11.2020 r. zostały opublikowane zasady działania ośrodków narciarskich w sezonie zimowym. Już wiemy, że ZIMA BĘDZIE a ośrodki mogą funkcjonować w ostrym reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniemi GIS.

Najważniejsze informacje:

  • stoki narciarskie i koleje będą dostępne
  • punkty gastronomiczne będą mogły działać na wynos
  • baza noclegowa dostępna będzie wyłącznie dla osób będących w podróży służbowej

Więcej można przeczytać na stronie rządowej → tutaj.

 


Aktualne informacje

Jazda po zmroku Jazda po zmroku Dzień nie kończy się gdy za horyzontem chowa się słońce. Zobacz czym jest jazda wieczorna na 5 km oświetlonych tras.

O Szczyrku

Jesteśmy jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Posiadamy przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj  odpowiednie miejsce dla siebie. Współpracujemy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena, dzięki czemu od sezonu 2017 Goście przyjeżdzający do Szczyrku mogą korzystać ze wspólnego skipassu na łącznie 40 km tras.Kamery internetowe

Sprawdź dostępne kamery internetowe i wybierz Szczyrk
Wszystkie kamery →