Zasady bezpieczeństwa w ośrodku górskim Szczyrk Mountain Resort

Bezpieczna rekreacja i sport na świeżym powietrzuOd niedawna wszyscy uczymy się życia w nowej rzeczywistości. Dzięki wprowadzeniu nowych zaleceń i standardów działania mogliśmy otworzyć ośrodek. Dla poprawy swojego bezpieczeństwa podczas górskiej przygody zapoznaj się z poniższymi zasadami działania. Pomimo różnego rodzaju obostrzeń związanych z kwarantanną, góry stają się oazą normalnego funkcjonowania, gdzie podziwiając krajobrazy czy wędrując szlakami możemy zapomnieć o codziennych ograniczeniach. Teraz również w Szczyrku udostępniamy dla Was wyciągi, piesze i rowerowe szlaki górskie abyście mogli zrelaksować się psychicznie oraz naładować akumulatory w gronie najbliższych.

 

Godziny działania:
 

Za nami ostatni jesienny weekend funkcjonowania kolei. 

Zapraszamy w sezonie zimowym! 

 

 

 

 

Dbając o wspólne bezpieczeństwo w związku z sytuacją epidemiczną wprowadzamy nowe zasady:

  • Zachęcamy do zakupów karnetów turystycznych oraz rowerowych online, na www.gopass.pl.
  • Podczas transakcji na miejscu zalecamy użycia karty płatniczej lub płatności telefonem.
  • Obowiązkowo w pomieszczeniach zamkniętych zakryj usta i nos. Skorzystaj z maseczki, chusty lub buffa. Zalecamy używanie rękawiczek.
  • Zachowaj dystans, minimum 2 m od innych turystów. Na górską przygodę w Szczyrku wybierz się z osobami, z którymi przebywasz na co dzień.
  • Dezynfekuj ręce - na terenie naszego ośrodka, w oznaczonych miejscach będą znajdować się specjalne płyny do dezynfekcji. Korzystaj z tego jak najczęściej.
  • Przestrzegaj nowych ograniczeń: w gondoli mogą znajdować się max. 3 osoby lub 2 rowerzystów, na kanapie na Zbójnicką Kopę mogą znajdować się max. 3 osoby.
  • W wypożyczalni rowerów poza obsługą może przebywać tylko 1 osoba.
  • W sklepie poza obsługą mogą przebywać tylko 4 osoby.
  • Nasza oferta gastronomiczna jest dostępna. Pamiętaj aby w lokalu używać maseczki i zachować dystans 2 m. W lokalu wszystkie stoliki i krzesła są dezynfekowane po każdym Kliencie. 

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo najważniejsze elementy kolei gondolowej oraz kanapowej będą regularnie dezynfekowane. Bądź odpowiedzialny! W lasach jest bardzo sucho, nie używaj otwartego ognia i nie pal papierosów! Nasi pracownicy zostali przeszkoleni zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych, jednak, aby wszyscy czuli się bezpiecznie prosimy o przestrzeganie zasad naszej nowej rzeczywistości.

Mimo ograniczeń nasze tereny są nadal piękne, ścieżki czekają na riderów, szlaki przywitają Was feerią kolorów i zapachów! Wprowadzone zasady powodują, że w Szczyrku można bezpiecznie spędzić urlop lub wakacje.

Widzimy się na miejscu!Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →