Szczyrk na Żywo

Lato w Szczyrku

 


 


21.09.2020

Ostatni weekend lata za nami

W górach dalej mamy wyśmienitą pogodę i łapiemy każdy promień słońca przed zimą. W weekend odwiedziło nas wielu pieszych turystów i rowerzystów. Dzięku, że byliście z nami!

 


18.09.2020

Piknik rodzinny - 20 września

Piękna pogoda nadal sprzyja górskim wycieczkom. Wędrując po Szczyrku możecie zatrzymać się w Restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, gdzie w niedzielę 20.09. zapraszamy na Piknik Rodzinny i atrakcje dla najmłodszych.

  W programie:

  • tworzenie eko-zwierzątek
  • bańki mydlane i malowanie twarzy
  • tańce animacyjne
  • balonowe zoo
  • kącik kreatywny

   

   


  14.09.2020

  Informacja prasowa Szczyrk Mountain Resort

  "I Dzień Pasterski"

  Po kilkudziesięciu latach owce wróciły na szczyrkowskie hale

  Od kilku tygodni na Hali Skrzyczeńskiej i Hali Pośredniej w Szczyrku można spotkać pasące się stado owiec. Powrót wypasu owiec i tradycyjnej gospodarki pasterskiej do Szczyrku po kilkudziesięciu latach to wynik starań Spółki Do Zagospodarowania Hali Skrzyczeńskiej z udziałem partnerów – Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego (Szczyrk Mountain Resort) oraz Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko. Starania zostały poparte udziałem w projekcie “Karpaty Łączą”, którego celem jest utrzymanie i poprawa stanu półnaturalnych nieleśnych ekosystemów górskich łąk i muraw w polskiej części Karpat jako miejsc występowania zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych.

  Główny cel wypasu owiec na szczyrkowskich halach to przywrócenie naturalnego ekosystemu, wykaszanie traw na trasach narciarskich, naturalne nawożenie gruntów, za czym idzie ich wzmocnienie, a także dodatkowy aspekt turystyczny i kulturowy dla tego regionu.

  W ramach krzewienia kultury i tradycji w miniony weekend odbył się I Dzień Pasterski na Hali Skrzyczeńskiej. Gospodarz nowej Bacówki, przekazywał przez cały dzień swoją bacowską wiedzę na temat życia pasterskiego oraz powstawania serów i oscypków. Na smakoszy górskich naturalnych smaków czekały oscypki, góralski parmezan, serki oraz dla odważnych zyntyca.

  Bacówka zlokalizowana jest około 500 metrów poniżej Hali Skrzyczeńskiej, obok trasy narciarskiej nr 4. Na kolejną wiosnę i lato planowane jest powiększenie stada owiec oraz wiele wydarzeń związanych z edukacją i pasterstwem. 

  www.szczyrkowski.pl | www.hala-skrzyczenska.pl

   


  12.09.2020

  Nie ma to jak wypoczynek w sercu Beskidów

  Wrzesień, słoneczna pogoda i 23°C na Hali Skrzyczeńskiej. Wymarzone warunki na spędzenia wolnego dnia w otoczeniu górskich szczytów. Do tego muzyka regionalna na żywo, animacje dla dzieci i degustacja serów wytwarzanych na miejscu. Tak było dzisiaj w Szczyrku. 

  Jutro prognozy pogody wróżą powtórkę... widzimy się na miejscu!

   


  8.09.2020

  Dzień Pasterski na Hali Skrzyczeńskiej 12.09.

  Na szczyrkowskie hale powróciły owce i przywracana jest tradycja ich wypasu. W sobotę 12 września zapraszamy wraz ze Spółką dla Zagospodarowania Hali Skrzyczeńskiej na Dzień Pasterski. 

   W programie:

   • muzyka regionalna na żywo w godz. 13:00-15:00. Kapela Antoniego Gluzy jedynego “Górala z Oskarem” w Kuflonce oraz w Bacówce 
   • spacer z przewodnikiem góralem do Bacówki pod Halą. Wyjścia spod Kuflonki o godz.10:30, 11:30, 12:30
   • w bacówce: warsztaty serowarstwa, degustacje serków górskich, tradycyjny wypas, strzyżenie owiec
   • animacje dla dzieci w Restauracji Kuflonka w godz. 11:00-15:00

    


   Od kilku tygodni na Hali Skrzyczeńskiej i Hali Pośredniej w Szczyrku można spotkać pasące się stado owiec i kóz. Wielowiekowe, tradycyjne użytkowanie, w tym wypas zwierząt, spowodowało wytworzenie cennych ekosystemów otwartych. W ostatnich latach górskie łąki ubożały, w wielu miejscach doszło do ich zaniku. Powrót po kilkudziesięciu latach tradycyjnej gospodarki pasterskiej to wynik starań Spółki do zagospodarowania Hali Skrzyczeńskiej przy udziale partnerów – Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego oraz Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bielsko.

   Prowadzone badania mają na celu:

   • Przywrócenie naturalnego ekosystemu
   • Wykaszanie traw pod trasy narciarskie
   • Naturalne nawożenie gruntów za czym idzie jego wzmocnienie
   • Doskonały aspekt turystyczny

    

    


   7.09.2020

   Nowy Trek Slash 8 czeka na Was w Szczyrku

   Trek Slash - rower, o którym ostatnio zrobiło się głośno w mediach branżowych jest już dostęny w → Centrum Testowym Trek. Nowoczesna konstrukcja świetnie sprawdza się na trudnych technicznie szlakach. Z resztą... przekonajcie się o tym sami.

   Pamiętajcie, że dalej w środy do wypożyczonego roweru można otrzymać karnet na koleje za free.

    

    


   7.09.2020

   Wrzesień najlepszym miesiącem na rower?

   Kiedy temperatury są już nieco niższe, a słońce dalej długo świeci na horyzoncie to idealny czas na rower. We wrześniu dalej jesteśmy czynni codziennie. → Wypatrujcie słonecznych dni i wpadajcie na ścieżki lub piesze wędrówki!

    

    


   5.08.2020

   Doładowanie do każdego biletu

   Od dzisiaj ruszamy z akcją "NA PĘD ROWEROWY" z naszym partnerem Red Bull. Każda osoba kupująca bilet rowerowy otrzyma energetyczne doładowanie. Puszki z Red Bull dostępne będą w kasach ośrodka.

    

    


   1.09.2020

   Cudowne dziecko terenówki i latającego dywanu

   Takim zwrotem został określony nowy rower ze stajni Trek - model Slash dostępny na rok 2021.

   Co to za urządzenie możecie się o tym przekonać wypożyczając go w → Centrum Testowym Trek. Dzień po światowej premierze, od 4.09. Trek Slash 8 dostępny jest w Szczyrku.

   Kilka słów o rowerze... Nowa konstrukcja posiada najlepiej dostrojone zawieszenie w historii, a także bardziej agresywną charakterystykę na zjazdy. Skok zawieszenia to teraz odpowiednio 160 mm z tyłu i 170 mm z przodu. Niżej położony suport dodaje stabilności w zjeździe, a dzięki rurze podsiodłowej wyprostowanej o 2 stopnie  i lekkiej ramie podjazdy stają się zaskakująco łatwe jak na taką bestię. Szersza rura podsiodłowa 34,9 mm umożliwia montaż sztyc regulowanych o większej średnicy, które są wytrzymalsze i spełniają oczekiwania ostro jeżdżących  rowerzystów. Nowy Slash pędzi na zjazdach jak rower do downhillu, pokonuje najtrudniejsze szlaki, a jednocześnie pozwala cieszyć się ze żwawej jazdy przez cały dzień.

    


   1.09.2020

   Szczyrk bez barier

   W ramach akcji "Szczyrk bez barier" w sobotę 29.08. górskie krajobrazy były przybliżane osobom niepełnosprawnym. W tym dniu w restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej prowadzone były animacje, a co odważniejsi uczestnicy akcji tańczyli w rytmach góralskiej muzyki. Nad bezpieczeństwem czuwali przewodnicy górscy z beskidźkiej grupy GOPR. Zabawa była przednia, co było widać po reakcjach uczestników, którym serdecznie dziekujemy za udział w tym wydarzeniu.

    


   26.08.2020

   Sezonowe cięcie cen we wrześniu i październiku

   • Wejdź na www.gopass.pl
   • Wybierz dla siebie dogodny termin na wrzesień i październik 
   • Skorzystaj ze zniżki 50% na wybrane bilety turystyczne i ciesz się górską przygodą w Szczyrku 
   • Ilość biletów limitowana

    


   25.08.2020

   Pożegnanie wakacji na Hali Skrzyczeńskiej

   Już w najbliższą sobotę zapraszamy do restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej!

   W programie dnia 11:00-15:00:

   • animacje dla dzieci: artystyczne malowanie twarzy i przedramion, zamykanie w bańce, balonowe zoo, zabawy ruchowe, kącik kreatywny
   • kapela góralska

   Promocje w gastronomii:

   • 25% zniżki na Danie Dnia przy zakupie biletu Pętla Szczyrkowska (voucher wydawanyw kasach SMR)
   • 10% zniżki na Danie Dnia przy zakupie biletu rowerowego lub turystycznego
   • przy zakupie Dania Głównego (z karty dań) Danie dla Dziecka za 6,90 pln

   Zapraszamy!

    


   14.08.2020

   Aktywne wakacje w górach

   Sierpniowe lato rozpieszcza nas każdego dnia cudowną pogodą w Beskidach. Kto jest na miejscu już pewnie się o tym przekonał. Codziennie nasze koleje: największa gondola w kraju i wygodna kanapa pozwalają delektować się górskimi krajobrazami. To jeszcze nie wszystko, w Szczyrku czeka na Ciebie gęsta sieć szlaków i ścieżki rowerowe. Czy jest to dobry wstęp do aktywnego wypoczynku?.

    


   11.08.2020

   Górskie śniadanie w Kuflonce

   Śniadanie o poranku w otoczeniu bajecznych widoków Beskidu Śląskiego. Brzmi zachęcająco. Teraz taka atrakcja będzie dostępna na Hali Skrzyczeńskiej. W godz. 10:00-11:30 w Restauracji Kuflonka przygotowane będzie specjalne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

   Serwujemy:

   • Tosty francuskie (z sosem waniliowym, owocami i bitą śmietaną) + kawa + sok pomarańczowy
   • Kanapka Skrzyczeńska (ciabatta pszenna, sos chrzanowy, roszponka, grillowany boczek, jajko sadzone, sos holenderski) + kawa + sok pomarańczowy
   • Jajka sadzone na szynce (3 jajka, szynka, pieczywo tostowe, masło) + kawa + sok pomarańczowy

    

    

    


   4.08.2020

   5 dniowe szkolenia rowerowe dla 8-15 latków

   Wszystkich riderów z kategorii dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat zapraszamy na BIKE CAMP w Szczyrk Mountain Resort!

   • Termin: 10-14.08. (poniedziałek-piątek) 10:00-13:00
   • Zapisy: 788 267 169 lub szkola@szczyrkowski.pl
   • Zniżka na wypożyczenie roweru i sprzęt ochronny 10%
   • W cenie karnet rowerowy i profesjonalne szkolenie każdego dnia
   • Dodatkowo proponujemy Wam najlepszy rowerowy nocleg w naszej miejscówce Gronie SKI & BIKE → www.gronieszczyrk.pl

   Cena 599 PLN

    


   29.07.2020

   Jak jeździć po górach?

   W najbliższą niedzielę 2.08. ruszamy z akcją JAK JEŹDZIĆ PO GÓRACH #ride&respect. Chcielibyśmy przybliżyć zagadnienia z zakresu bezpiecznego poruszania się po górskich ścieżkach rowerowych. Dlatego przygotowaliśmy darmowe szkolenia rowerowe na zielonej trasie Loop 1 oraz Skill Zone, szkolenia z ratownikami GOPR. Więcej informacji poniżej:

   Program:

   Darmowe szkolenia rowerowe w Szczyrk Bike Academy na trasie Loop 1 oraz Skill Zone* 

   • 9:00-11:00 szkolenie podstawowe
   • 12:00-14:00 szkolenie podstawowe
   • 15:00-17:00 szkolenie średnio – zaawansowane (skoki na dropach)

   Oficjalne otwarcie trasy zielonej Loop 1 i Skill Zone

   Szkolenie z GOPR – Bezpiecznie w górach na rowerze 

   -20% na asortyment rowerowy, -50% na asortyment zimowy w → Sklepie pod gondolą, apteczka rowerowa za 1 PLN przy zakupie powyżej 250 PLN w sklepie

     

   * ilość miejsc ograniczona. Na szkolenia należy się wcześniej zapisać. Te. 788 267 169 lub szkola@szczyrkowski.pl

    

    


   27.07.2020

   Lato w Beskidach na całego

   Szczyrk to nie tylko rowery. Dookoła miejscowości rozciąga się gęsta sieć kilkudziesięciu kilometrów pieszych szlaków. Wycieczkę nimi można ułatwić sobie pokonując największe podejścia → kolejami lub zacząć wędrówkę z doliny samego Szczyrku. Jednym z łatwiejszych szlaków i jednocześnie bardzo widokowych jest przejście na odcinku Skrzyczne - Malinowska Skała. Po drodze można obserwować pasma Beskidu Śląskiego, Beskidu Żywieckiego z Babią Górą na czele, Kotlinę Żywiecką wraz z Jeziorem Żywieckim, Tatry lub po stronie słowackiej Małą Fatrę z poszarpanym Velkim Rozsutcem, czy po stronie czeskiej Beskidy Morawsko - Śląskie z Lysą Horą. 

   Jak widać bliskość granic powoduje, że jest to również świetne miejsce wypadowe do poznania pasm górskich dwóch sąsiednich krajów.

    

    


   22.07.2020

   Wyśmienite warunki w Beskidach

   Za nami bardzo udany dzień. Słońce od rana operowało nad Szczyrkiem. Do tego znakomita widoczność na beskidzkie szczyty. Warunki wymarzone na spacer szlakami lub zabawę na rowerze. Takich wakacyjnych dni życzymy sobie więcej.

   Jutro powtórka? Zaczynamy o 9.

    

    


   18.07.2020

   Centrum Testowe TREK zaprasza

   W tym roku rowery stały się produktem deficytowym, ale w Szczyrku ich nie brakuje. Możesz tutaj przetestować kilka wszechstronnych modeli górskich marki → TREK., dostępne we wszystkich rozmiarach, od XS do XL.

   Teraz do każdego roweru otrzymasz energetyczne doładowanie w postaci puszki Red Bulla.

   Więcej o rowerach → TREK.

    

    


   13.07.2020

   Nowe atrakcje w ośrodku!

   Poniżej wrzucamy kilka świeżych fot z nowych atrakcji w Szczyrk Mountain Resort. Już wkrótce będziecie mogli korzystać z nowej ścieżki Loop 1 i Skill Parku. Na taras Kuflonki wjechała wygodna kanapa. Powinniście ją kojarzyć z sezonu zimowego...

   Pamiętajcie - teraz jesteśmy otwarci codziennie. Startujemy punktualnie o 9.

    

    


   6.07.2020

   Wakacje w Szczyrku!

   Niewątpliwie słoneczna pogoda zachęciła wielu z was do wybrania się w Baskidy. Również w Szczyrku mnóstwo osób korzystało z naszych kolei i innych atrakcji. Nie zamierzamy zwalniać tempa i jesteśmy dla was dostępni każdego dnia. Na ukończeniu są już prace przy budowie skill parku i najłatwiejszej ścieżce rowerowej na Hali Skrzyczeńskiej. Wkrótce będzie można z niej korzystać.

   W dniach 6-10.07. na krótkim odcinku Hip Hopy Air będą trwały prace leśne, dlatego ten fragment jest wyłączony z użytkowania. Wyznaczony jest objazd. Prosimy stosować się do wytycznych.

    

    


   25.06.2020

   Wyśmienite warunki w Szczyrku

   W końcu jest wymarzona pogoda do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Od rana nad Szczyrkiem świeci słońce. 

   Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Od lipca działamy codziennie. Szczegóły na grafice niżej. 

    

    


   24.06.2020

   Ruszamy o 9:00!!

   Jutro startujemy punktualnie o 9. Dzisiaj trasy miały czas na przeschnięcie, a na jutro zapowiadana jest słoneczna → pogoda. Najważniejszą informacją dnia jest fakt, że dostępne będą wszystkie trasy rowerowe. Kto jeszcze nie zawitał do Szczyrku i zastanawia się jak tutaj jest może obejrzeć materiał z kanału → Dirt It More.

    

    


   16.06.2020

   Dzieje się w Szczyrku!

   Za nami bardzo intensywny długi weekend. Pogoda dopisała tworząc wyśmienity wakacyjny klimat. Działo się bardzo dużo. Dla spragnionych adrenaliny funkcjonowały → ścieżki rowerowe, piesi turyści mogli korzystać z → Pętli Szczyrkowskiej i widokowej trasy między dwoma ośrodkami. Na przebiegu tej drogi można było spotkać regionalną kapelę. Ruszyły pierwsze → szkolenia rowerowe, a tuż powyżej Restauracji Kuflonka naszym oczom ukazywały się pierwsze metry nowej trasy rowerowej, tym razem dla początkujących.

   Od najbliższego czwartku zapowiada się kolejna moc atrakcji!

    

    


   9.06.2020

   Nowości w ośrodku

   Dzisiaj zapowiadamy pierwszą z nowości, jaką przygotowaliśmy na sezon letni. Tym razem jest to atrakcja dla turystów pieszych. Już jutro, w środę 10.06. debiutuje Pętla Szczyrkowska, czyli wspólny karnet działający w ośrodkach Szczyrk Mountain Resort i COS OPO Szczyrk. Bilet upoważnia do przejazdu 4 kolejami w dwóch ośrodkach. Spacer między ośrodkami to krótkie przejście widokową granią bez trudności technicznych.

   W dniu otwarcia Pętli bilety na koleje dostępne są z 50% rabatem, dodatkowo dorzucamy rabat 25% na danie dnia w → Restauracji Kuflonka.

   Więcej o Pętli → tutaj.

   Jutro w środę 10.06. ośrodek jest otwarty od godz. 9:00.

    

    


   4.06.2020

   Mamy dla was 13 km ścieżek!

   Za nami bardzo udany dzień na ścieżkach Szczyrk Enduro Trails by Trek. Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie dostępna była trasa Hip Hopa Air. Po zimie wymagała kilku poprawek ale warto było na nią czekać. Nazwa ścieżki bardzo dobrze oddaje jej charakter. Koła roweru same odrywają się od ziemi, a zjazd to nieustanna zabawa i przecinanie powietrza w locie. Kiedy dopadło nas zmęczenie, miejscem odpoczynku stał się taras widokowy  restauracji Kuflonka. Jutro liczymy na powtórkę.

   Widzimy się rano! 

    

    


   3.06.2020

   Jutro widzimy się w Szczyrku!

   Od rana ruszamy z wszystkimi trasami. Dostępna również będzie Hip Hopa Air z odświeżoną nawierzchnią. Będzie się działo!

    

    


   28.05.2020

   Czas na rower!

   W Szczyrku jeździmy w różnych warunkach. Jesteśmy otwarci 4 dni w tygodniu. Zapraszamy już w każdy czwartek. Film przedstawia fragmenty z Hip Hopy Flow.

    

    


   19.05.2020

   Ruszamy już w czwartek!

   Mamy dla Was kilka dobrych informacji przed zbliżającym się weekendem:

   • Od 21.05. działamy również w każdy czwartek. Czyli ośrodek będzie czynny w dniach czwartek - niedziela od godz. 9:00. Jeśli ktoś preferuje mniejszy ruch na ścieżkach rowerowych to polecamy czwartek i piątek.
   • Kręcimy dwoma kolejami: gondolą A1 i kanapą B5.
   • Pogoda zamówiona. → Nad Szczyrkiem będzie świeciło słońce, zabierzcie ze sobą leżaki!
   • Otwieramy → restaurację Kuflonka, w końcu będzie można skorzystać w pełni z jej możliwości.
   •  W → wypożyczalni rowerów mamy już dostępne modele dziecięce. Zapraszamy najmłodszych, Panie i Panów aby przetestować rower TREK. U nas każdy znajdzie coś dla siebie i zgarnie rabat na karnet rowerowy!
   • Turystów pieszych zapraszamy na przejazd najbardziej widokową koleją w Szczyrku na Zbójnicką Kopę oraz biwaki w otoczeniu świerkowych lasów.
   • Wam też podoba się Szczyrk i chcecie przyjechać tutaj na dłużej. Wybierzcie → nocleg w Hotelu Gronie i odbierzcie darmowe karnety na koleje! 

    

    


   14.05.2020

   Czas na rower!

   W miniony weekend wyśmienite warunki pogodowe sprzyjały rowerzystom i turystom pieszym odwiedzającym Beskidy. Jak będzie tym razem? Widzimy się już jutro na miejscu i kręcimy do niedzieli. Wyciągi startują o godz. 9:00.

    

    


   10.05.2020

   Wyśmienite warunki w Beskidach!

   Pogoda podczas tego weekendu jest wymarzona. Wielu z was skorzystało z tych warunków i gości w naszym ośrodku lub okolicznych szlakach. Życzymy bezpiecznej zabawy na ścieżkach rowerowych i długich wędrówek w promieniach słońca. Taki weekend był nam wszystkim potrzebny w celu naładowania akumulatorów w nowej rzeczywistości. 

    

    


   7.05.2020

   Zapowiada się ładny weekend

   Jutro ponownie widzimy się w Szczyrku. Wyciągi startują punktualnie o godz. 9. Tym razem sprzyjać będzie nam również pogoda, prognozy pokazują 18°C i słońce.

   Na turystów pieszych czekać będą:

   • gondola A1, kanapa B5
   • szlaki górskie w kierunku Skrzycznego i Malinowskiej Skały
   • sklep pod gondolą z akcesoriami turystycznymi i pamiątkami ze Szczyrku

   Dla rowerzystów serwujemy:

   • wyciągi: gondola A1, kanapa B5 ze zwiększoną liczbą haków
   • ścieżki rowerowe z Hali Skrzyczeńskiej: Hip Hopa Flow, Otik, Otesanek
   • wyczekiwaną przez wielu riderów trasę z Małego Skrzycznego - Zbój

    

   Od tego sezonu wprowadziliśmy nowość w cenniku rowerowym. → Karnet na dowolne 5 lub 15 dni.

    Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwaamy w związku z COVID-19.

   Do zobaczenia na miejscu!

    


   4.05.2020

   Inauguracja sezonu za nami!

   Można powiedzieć... TAK TO SIĘ ROBI W SZCZYRKU! Pomimo obostrzeń związanych z wirusem, pomimo nienajlepszej pogody - w miniony weekend było nas w Szczyrku całkiem sporo. Nasze koleje przewiozły wielu rowerzystów spragnionych górskich ścieżek rowerowych. W najbliższych dniach ekipa Szczyrk Mountain Resort wykona kosmetyczne prace na ścieżkach... żeby jeździło się lepiej.

   Dziękujemy wam za obecność i przednią zabawę na trasach. Dziękujemy za stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Wspólnie pokazaliśmy, że w tych szalonych czasach można bezpiecznie uprawiać sport i rekreację na świeżym powietrzu. 

   Już w piątek znów się widzimy!

    


   30.04.2020

   Jesteśmy gotowi!

   Do późnych godzin popołudniowych trwały dzisiaj prace związane z przygotowaniem ośrodka. My już jesteśmy gotowi, mamy nadzieje, że wasza forma fizyczna również jest na wysokim poziomie a zawieszenie w rowerach będzie działało bezszelestnie. 

   Trasy z Hali Skrzyczeńskiej są dobrze przygotowane już jutro się o tym przekonacie. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość - dostępna będzie czarna ścieżka Otesanek... zachowajcie na niej szczególną ostrożność gdyż ma 2 trudne fragmenty.

   Pamiętajcie, wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją. Więcej przeczytacie o nich tutaj. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy.

   Widzimy się na ścieżkach w weekend!

    


   28.04.2020

   3, 2, 1... START

   Startujemy 1 maja z Gondolą A1 i Kanapą na Zbójnicką Kopę B5.

   Otwieramy ścieżki rowerowe Szczyrk Enduro Trails by Trek i zapraszamy na szlaki turystyczne w masywie Małego Skrzycznego.

   Godziny otwarcia ośrodka : 9.00-17:00

   • Dostępne będą trasy rowerowe: Hip Hopa Flow, Otik. Na górnych ścieżkach zalega jeszcze śnieg, więc prosimy o chwilę cierpliwości.
   • Otwate będzie również wypożycalnia rowerów → CENTRUM TESTOWE TREK, od początku sezonu z nowym modelem Fuel EX 8.
   • Zapraszamy również do sklepu pod gondolą z akcesoriami sportowymi, rowerowymi oraz sprzętem turystycznym i odzieżą.
   • Punkt gastronomiczny przy dolnej stacji gondoli będzie wydawał jedzenie z okienka.

   Od tego sezonu wprowadziliśmy nowość w cenniku rowerowym. → Karnet na dowolne 5 lub 15 dni.

   W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo przedstawiamy Wam informacje o nowych zasadach, które wprowadzamy w związku z COVID-19. Stosujmy się do nich starannie zwiększając szansę na powrót do normalności.

    


   21.04.2020

   Razem zwyciężymy!

   W tym niełatwym dla wszystkich czasie, trzeba sobie POMAGAĆ! Nasza lokalna szczyrkowska społeczność jest pierwszym miejscem, gdzie udała się ekipa Szczyrk Mountain Resort z Misiem Maxem na czele. Wspieramy GOPR Beskidy przekazując najpotrzebniejszy sprzęt służący ochronie osobistej oraz maseczki ochronne wielokrotnego użytku dla mieszkańców Miasto Szczyrk.

   Wierzymy, że RAZEM damy radę! 

    


   10.03.2020

   Wesołych Świąt

   W imieniu Szczyrk Mountain Resort w te jakże radosne, aczkolwiek inne niż zwykle Święta Wielkanocne chcemy życzyć wszystkim Gościom, Współpracownikom i Partnerom niezmierzonej radości serca i nadziei na zwycięstwo dobra i piękna. By te Święta były nie tylko czasem wytchnienia i i odpoczynku, ale przede wszystkich duchowej refleksji.

   I najważniejsze o co tak ostatnio wszyscy walczymy - DOBRE ZDROWIE - niech będzie udziałem nas wszystkich.

   Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

    


   7.03.2020

   Sprytna Sezonówka w Sprzedaży! - dzięki pasji do narciarstwa razem zwyciężymy!

   Rozpoczynamy tradycyjną wiosenną sprzedaż Sprytnej Sezonówki 2020/2021! Dziękujemy za wsparcie swojego ulubionego ośrodka narciarskiego właśnie teraz. 

   W najkorzystniejszej wiosennej przedsprzedaży oferujemy 2 nowe rodzaje SPRYTNEJ SEZONÓWKI:

   • pierwszym jest Sezonówka dla lokalnych patriotów, która obowiązuje w krajowych ośrodkach narciarskich i gwarantuje jazdę na nartach po bezkonkurencyjnej cenie - tutaj do dopełnienia 40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki w Szczyrku (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort, 
   • drugim rodzajem jest Sprytna Sezonówka PREMIUM, dla których 1 ośrodek to za mało i chcą szusować bez limitów.

   Dziś bardziej niż kiedykolwiek uświadamiamy sobie, że Sprytna Sezonówka to nie jest zwyczajny karnet narciarski, ponieważ kupując Sezonówkę na przyszły sezon narciarski, wspierasz nie tylko lokalny ośrodek, ale też pracowników służby zdrowia. Spółka TMR przekaże co miesiąc część środków uzyskanych ze sprzedaży Sprytnej Sezonówki na zakup sprzętu i materiałów ochronnych dla instytucji i placówek opieki zdrowotnej. 

   Informacje praktyczne:

   • dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać ze Sprytnej Sezonówki 2019/2020 w prawie 100-dniowym sezonie, przygotowujemy ofertę specjalną na przyszły rok, 
   • jeśli sytuacja z pandemią utrzyma się do przyszłej zimy (czego my OPTYMIŚCI nie bierzemy pod uwagę), narciarze otrzymają rekompensatę poniesionych kosztów.

    

   Dzięki pasji do narciarstwa, razem zwyciężymy!
   Powrót

   Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
   Strona główna →