Pracownik recepcji hotelu Gronie Ski & Bike

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Gości
  • dokonywanie wszelkich niezbędnych czynności związanych z pobytem Gości
  • obsługa programów rezerwacyjnych
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • otwartość na wyzwania i nowe doświadczenia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym  (zmiany dzienne i nocne, także w weekendy i święta)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu rezerwacyjnego Profitroom i programu hotelowego Chart będą dodatkowym atutem
  • miłe widziane doświadczenie w branży hotelarskiej

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prestiżowym miejscu, w przyjaznej atmosferze i z pomocnym zespołem
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • system premiowania
  • pakiet medyczny
  • zniżki dla pracowników
  • możliwość zakwaterowania
  • benefity pracownicze: 20 Euro za bilet sezonowy na nasze koleje linowe - Szczyrk, Jasná (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel - Mallnitz (AT) i Muttereralm Innsbruck (AT), 20 Euro za bilet sezonowy do aquaparków (Bešeňova, Tatralandia) i do Legendii, 50% zniżki w naszej gastronomii, 30% zniżki w naszych sklepach

CV proszę przesłać na adres:

praca@szczyrkowski.pl lub tel. 515 114 605

Prosimy aby do CV dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).