FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  1. Kiedy otrzymam kartę GOPASS kupując skipass na gopass.pl?

  Karta GOPASS dotrze do Państwa do 30 dni roboczych od daty wysyłki, która ma miejsce do tygodnia od daty zamówienia. Jeśli przed wyjazdem na narty karta do Państwa nie dotrze, nic się nie stanie. Przez stronę www.gopass.pl można kupić skipass, a z otrzymanego przy rejestracji e-maila wydrukować swój tymczasowy bilet i zamienić go w Infocentrum na działającą kartę.
   
 2. Czym jest karta GOPASS?

  Karta GOPASS jest to nośnik karnetu. Konieczne jest, aby każda osoba posiadała własną kartę, gdyż jest ona spersonalizowana i niezbywalna. Pobierana jest za nią jednorazowa opłata – kaucja zwrotna w wysokości 10 zł.
   
 3. Czy mogę otrzymać fakturę na firmę kupując online?

  Niestety nie ma możliwości wystawienia faktury na firmę, jedynie na dane podane w zamówieniu. Według regulaminu uczestnikiem Programu GOPASS może zostać osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełnia w dalszej części dokumentu wymienione warunki uczestnictwa w programie GOPASS. Każda osoba fizyczna może przystąpić do programu GOPASS tylko raz. Uczestnikiem Programu GOPASS nie może zostać osoba prawna (np. spółka handlowa) ani osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą.
   
 4. Czy mogę zwrócić karnet i otrzymać gotówkę kupując skipass online?

  Niestety nie ma możliwości zwrotu usługi jaką jest skipass. Karta, jako produkt – może być zwrócona bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia jej pocztą, natomiast możliwość korzystania z ośrodków TMR jest usługą i nie podlega zwrotowi.
   
 5. Co zrobić w przypadku utraty lub uszkodzenia chipowej karty GOPASS?

  W razie utraty lub uszkodzenia chipowej karty GOPASS należy zalogować się na swoje konto na stronie www.gopass.pl i wnioskować o wystawienie nowej karty. Po uiszczeniu opłaty w kwocie 10 PLN  na podany adres zostanie przesłana nowa chipowa karta GOPASS. Wszystkie dane oraz punkty z poprzedniej karty zostaną automatycznie przeniesione na nową chipową kartę GOPASS. W razie utraty chipowej karty GOPASS zalecamy jej zablokowanie. Można tego dokonać za pośrednictwem swojego profilu na stronie www.gopass.pl. Duplikat można także wyrobić w ośrodkach Tatry Mountain Resorts.
   
 6. Czy w ośrodku działają zniżki studenckie?

  W celu skorzystania ze zniżki studenckiej na www.gopass.pl konieczne jest posiadanie legitymacji ISIC – Międzynarodowej Legitymacji Studenckiej. Jej numer wpisujemy w zakładce „Moje zniżki”. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o wysłanie skanu legitymacji na info@gopass.pl.
   
 7. Jak mogę dodać użytkownika do konta?

  W celu zakupu karnetu dla kilku osób konieczne jest dodanie ich w zakładce „Karty GOPASS” (imię, nazwisko oraz data urodzenia). Adres e-mail nie jest wymagany.
   
 8. Zakup karnetu i termin wykorzystania.

  Kupując karnet konieczny jest wybór daty oraz osoby, w celu dopasowania cennika. Aktywacja skipassu następuje automatycznie w wybranym terminie. W przypadku niewykorzystania skipassu w danym, wybranym wcześniej terminie, przepada on i nie ma możliwości jego przebookowania lub zwrotu środków. Do godziny 23:00 w dniu poprzedzającym planowany dzień wykorzystania skipassu, istnieje możliwość zmiany daty jego wykorzystania na datę w przyszłości. Należy dokonać tego na swoim koncie gopass w zakładce „moje zamówienia”, „opcje”, a następnie „zmień datę”. Za operację pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 5 zł. W przypadku zakupu karnetów kilku dniowych, ważne jest to, aby pamiętać, że są to dni kolejno po sobie następujące i nie ma możliwości zrezygnowania z części dni. 
   
 9. Gdzie działa wspólny skipass?

  Wspólny skipass obowiązuje w Szczyrk Mountain Resort, Centralny Ośrodek Sportu oraz Beskid Sport Arena w godzinach 8:30 do 16:00.
   
 10. Czy jazdę wieczorną można wykupić online w dniu, w którym zamierza się jeździć?

  Tak. Trzeba pamiętać, że kupując jazdę wieczorną online należy zrobić to nie później niż do godz. 16.00, aby produkt był dostępny od otwarcia tras – tego samego dnia.


  Więcej informacji na temat GOPASS znajdziesz na stronie gopass.pl lub pod numerem telefonu 602 534 363


Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje. Możesz zacząć od początku

Strona główna →