Strefa Sport-Klinika.pl

Badania funkcjonalne Sport-Klinika.pl w SzczyrkuKlinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żorach to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce zapewniająca kompleksowe leczenie – od diagnozy do rehabilitacji. Klinika ortopedyczna ukierunkowana jest na leczenie schorzeń i urazów narządów ruchu u dorosłych oraz dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych.

Rehabilitacja w Sport-Klinice prowadzona jest przez zespół wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby stosować najlepsze i najnowocześniejsze metody terapeutyczne z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej oraz rehabilitacji.

Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia strefy Sport-Kliniki w Szczyrku w dnie 3.08, gdzie czekać na Państwa będą darmowe konsultacje rehabilitacyjne oraz bezpłatne badanie FMS. Badanie FMS ( Functional Movement Screen) jest zestawem testów, które służą ocenie stanu funkcjonalnego. Dzięki analizie uzyskanych w teście wyników można określić słabe punkty narządu ruchu. FMS pozwala określić prawdopodobieństwo wystapienia kontuzji lub urazu w trakcie aktywności sportowej. Badanie wykonywane będzie przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę.Powrót do strony wyżej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę wyżej

 

Strona główna →

 

Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →