Wycieczki rowerowe

Zobacz nasze propozycje poznawania Szczyrku i okolicznych pasm górskich

Wycieczki rowerowe są świetną formą poznawania regionu Beskidu Śląskiego. Mamy dla Ciebie kilka propozycji wycieczek. Możesz wybrać się na nie samodzielnie, bądź wypożyczyć rower w naszej wypożyczalni i skorzystać z możliwości wycieczki z przewodnikiem. Ponieważ trasy w większości wiodą górskimi szczytami zalecamy korzystanie z rowerów elektrycznych. Przy każdej propozycji wycieczki wprowadzamy oznaczenie jej trudności. Trasy przejazdu zostały poprowadzone w taki sposób, aby również rowerzyści nie mający doświadczenia w górach mogli czerpać przyjemność z jazdy.

Wszystkie wycieczki rozpoczynają się w naszym Centrum Testowym Trek pod gondolą, gdzie zostanie przeprowadzone szkolenie wstępnie z obsługi roweru elektrycznego. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy (napój izotoniczny + baton energetyczny).

 


Mamy najlepsze elektryki w Szczyrku

Wycieczki realizujemy na modelach TREK Powerfly LT 4 Plus - 27.5". Jako jedyni w Szczyrku posiadamy rowery wyposażone są w amortyzatory powietrzne przód/tył 160/150 mm, regulowaną sztycę oraz mocny silnik Bosch pozwalający utrzymać prędkość do 25 km/h. 

Specyfikacja i dopasowanie: tutaj Rezerwacje wycieczek i rowerów 788 267 169 

 


Proponowane trasy wycieczekWymagane akcesoria na wycieczkę:

 • Plecak turystyczny lub rowerowy
 • Kask (jest możliwość wypożyczenia)

Przed wyruszeniem na wycieczkę warto obserwować warunki atmosferyczne. Czasem warto ze sobą zabrać dodatkowe rzeczy takie jak:

 • Ubrania: kurtkę przeciwdeszczową, bluzkę z długim rękawem, chustkę na głowę (buffa), wygodne spodenki na rower, rękawiczki rowerowe
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Dokument tożsamości
 • Telefon komórkowy

Zalecamy:

 1. Bądź w Centrum Testowym TREK minimum 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. W tym czasie dopasujemy dla Ciebie rower i ustawimy tak aby jazda była samą przyjemnością.
 2. Zjedz zrównoważone śniadanie – wysiłek po obfitym posiłku nie jest wskazany.
 3. Pamiętaj, że twój plecak jest cały czas z Tobą, nie pakuj niepotrzebnych przedmiotów. Unikniesz w ten sposób dźwigania zbędnych kilogramów.
 4. Na każdej naszej trasie jest miejsce gdzie możesz uzupełnić zapasy w napój lub jedzenie.
 5. Nie krępuj się w zadawaniu pytań, przewodnik jest do twojej dyspozycji.


Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →