Maxiland

Od zera do bohatera z misiem MaxemPoznaj rodzinną Arenę Maxiland. 1000 m2 wydzielonej strefy szkoleniowej, w której komfortowo każdy, niezależnie od wieku, może postawić swoje pierwsze narciarskie kroki. 

Zajęcia w gronie rówieśników zapewnią każdemu uczącemu się efektywną naukę przez zabawę. Maxiland to kolorowy i przyjazny narciarski zakątek na mapie Szczyrku, gdzie o dobry humor i zabawę dba Miś Max, a za wysoki poziom nauczania odpowiada wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra instruktorów. Zapomnij o „wyrwirączkach” i innych przestarzałych „cudach” techniki – tutaj na górę komfortowo wywiozą Cię dwie 60 m taśmy, a gdy już nieco się podszkolisz będziesz mógł skorzystać z wyciągu talerzykowego o długości 120 m. Co ważne, w arenie nie jest wymagane posiadanie skipassu, a miejsce to przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Klientów naszej szkoły. Częścią Maxilandu jest również dostępna dla wszystkich (płatna dodatkowo) strefa saneczkarska ze specjalną wyciągarką. Nie masz sanek? Żaden problem, wypożycz je w naszej szkole!

 

 

Burton Riglet Park

Jesteś fanem snowboardu? Chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do jednej deski? Dobrze trafiłeś, bo Burton Riglet Park stworzony jest właśnie z myślą o najmłodszych adeptach tej dyscypliny. Burton Riglet Park to ogrodzona strefa, w której dzieci mogą spróbować pierwszych ślizgów na desce, a nawet pierwszych przejazdów przez przeszkody niczym w prawdziwym snowparku. Wypożycz specjalnie przeznaczoną do tego deskę i otwórz przed swoim dzieckiem świat snowboardu! Kursantom naszej szkoły proponujemy zniżki na wypożyczenie sprzętu. Wstęp do parku mają dzieci od 3 do 6 lat.

 


 

Lokalizacje szkoły

 

 

Rezerwacja, start lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon
788 267 169

Rezerwacja lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Godz. pracy: nieczynne 

Telefon
788 267 169Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →