Maxiland

Od zera do bohatera z misiem Maxem
Poznaj rodzinną Arenę Maxiland. 1000 m2 wydzielonej strefy szkoleniowej, w której komfortowo każdy, niezależnie od wieku, może postawić swoje pierwsze narciarskie kroki. 

Zajęcia w gronie rówieśników zapewnią każdemu uczącemu się efektywną naukę przez zabawę. Maxiland to kolorowy i przyjazny narciarski zakątek na mapie Szczyrku, gdzie o dobry humor i zabawę dba Miś Max, a za wysoki poziom nauczania odpowiada wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra instruktorów. Zapomnij o „wyrwirączkach” i innych przestarzałych „cudach” techniki – tutaj na górę komfortowo wywiozą Cię dwie 60 m taśmy, a gdy już nieco się podszkolisz będziesz mógł skorzystać z wyciągu talerzykowego o długości 120 m. Co ważne, w arenie nie jest wymagane posiadanie skipassu, a miejsce to przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla Klientów naszej szkoły. Częścią Maxilandu jest również dostępna dla wszystkich (płatna dodatkowo) strefa saneczkarska ze specjalną wyciągarką. Nie masz sanek? Żaden problem, wypożycz je w naszej szkole!

 Partnerem Maxilandu jest Reima - producent odzieży dziecięcej

Zobacz więcej →

Baby room

Pogoda bywa zmienna, podobnie jak z nastrojem naszych pociech. Na takie okoliczności przewidzieliśmy baby room, w którym każdy z naszych najmłodszych kursantów może się ogrzać, napić ciepłej herbaty lub po prostu odpocząć (także przed lub po zajęciach). W trakcie szkolenia miejsce to wykorzystujemy jednak tylko w przypadku złych warunków atmosferycznych i na wyraźną potrzebę dzieci. Zawsze bowiem 100% czasu staramy się poświęcić na naukę.

Przedszkole Misia Maxa

Od 19.01.2019 w budynku Maxiland w Czyrnej będzie działać przedszkole dla najmłodszych, a w nim liczne atrakcje i wykwalifikowana animatorka. W czasie, gdy dzieci będą się dobrze bawić, rodzice mają możliwość wyszaleć się na stoku. Przewidziane są dwie sesje w godzinach 10:00-12:00 i 12:00-14:00. Koszt usługi dla 1h to 29 zł, a 2h 55 zł. Rezerwacje miejsc przyjmowane są pod nr telefonu 788 267 169 lub mailowo szkola@szczyrkowski.pl 

 Partnerem medycznym szkoły jest Sport Klinika

Zobacz więcej →


 

Lokalizacje szkoły

 

 

Rezerwacja, start lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: nieczynne


Rezerwacja lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Nieczynne
Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →