Poznaj Szczyrk Ski School

Największa szkoła narciarsko - snowboardowa w SzczyrkuOd 6 lat Tatry Motion prowadzi szkoły narciarskie na Słowacji oraz w Czechach. W tym sezonie swoje doświadczenie przenosimy także na stoki Szczyrk Mountain Resort.

Gwarantujemy zarówno miłośnikom jednej jak i dwóch desek profesjonalne szkolenia na każdym etapie zaawansowania. Jesteśmy największą szkołą narciarsko-snowboardową w Beskidach. Nasz profesjonalizm potwierdza licencja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa i Polskiego Związku Narciarskiego. To zobowiązuje nas do przeprowadzania szkoleń wg aktualnego programu nauczania SiTN/PZN. Doświadczenie, cierpliwość i uśmiech na ustach naszych instruktorów zapewni Ci bezstresową naukę, którą zapamiętasz na długo. Co jednak najistotniejsze dla naszych Klientów to fakt, iż tylko nasza szkoła posiada przywilej wejścia na wszystkie wyciągi SMR – POZA KOLEJNOŚCIĄ.

 

JEŹDZISZ WIĘCEJ - UMIESZ WIĘCEJ

 Partnerem medycznym szkoły jest Sport Klinika

Zobacz więcej →Winter Passion - Poczuj magię zimy 

Wygodna i atrakcyjna forma nauczania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zgłoś się do nas, a my zapiszemy Cię do odpowiedniej pod względem poziomu grupy. Poznasz nowych ludzi i razem z nimi przez 4 dni będziesz zgłębiał tajniki narciarstwa. 2,5 godziny nauki każdego dnia, zawsze z tym samym instruktorem i w tym samym gronie kursantów, a na koniec smak rywalizacji w trakcie zawodów „na wesoło”. Zajęcia zaczynają się w każdy poniedziałek w okresie ferii. Pierwszy raz na nartach? Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał – nauczymy każdego.

 

Burton Riglet Park

Jesteś fanem snowboardu? Chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do jednej deski? Dobrze trafiłeś, bo Burton Riglet Park stworzony jest właśnie z myślą o najmłodszych adeptach tej dyscypliny. Burton Riglet Park to ogrodzona strefa, w której dzieci mogą spróbować pierwszych ślizgów na desce, a nawet pierwszych przejazdów przez przeszkody niczym w prawdziwym snowparku. Wypożycz specjalnie przeznaczoną do tego deskę i otwórz przed swoim dzieckiem świat snowboardu! Kursantom naszej szkoły proponujemy zniżki na wypożyczenie sprzętu. Wstęp do parku mają dzieci od 3 do 6 lat.

 

Lokalizacje szkoły

 

 

Rezerwacja, start lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Czyrna

ul. Narciarska 10

Godz. pracy: 9:00-21:00 

Telefon
788 267 169

Rezerwacja lekcji i wypożyczalnia

Szczyrk Gondola

ul. Salmopolska 53B

Godz. pracy: 9:00-21:00

Telefon
788 267 169Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →