Wydarzenia

Zobacz inne wydarzenia odbywające się w naszym ośrodkuGRAND PRIX SZCZYRKU 2018!

Już po raz drugi miasto Szczyrk wraz z trzema największymi ośrodkami narciarskimi: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort, zaprasza do wspólnej rywalizacji na trasach narciarskich.

Impreza skierowana jest do wszystkich amatorów i byłych zawodników narciarskich i snowboardowych (dopuszczone są także starty zawodników z licencją, będących uczniami szkół podstawowych i gimnazjów).

Zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji całe rodziny oraz wszystkich turystów, odwiedzających Beskidy zimą.

Szczegóły imprezy i rejestracja dostępne są na stronie imprezy tutaj.


VÖLKL WINTER TOUR WYRUSZA W TRASĘ!

Po raz kolejny 24 lutego marka Völkl zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2018/2019 w najlepszych ośrodkach narciarskich w Polsce!

Każdy uczestnik testów będzie miał niepowtarzalną okazję przedpremierowego sprawdzenia sprzętu, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym sezonie. Testy są bezpłatne i może w nich wziąć każdy narciarz, który odwiedzi miasteczko testowe Völkl w czasie trwania wydarzenia. Formuła testów zakłada objechanie jak największej liczby nart w celu ich porównania i znalezienia swojego ulubionego modelu, dlatego czas przeznaczony na testowanie jednej pary wynosi 60 minut.

W mobilnym centrum testowym Völkl narciarze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dopasowaniu nart do stylu i umiejętności. Nasi eksperci będą czuwali nad tym, aby dzień spędzony na Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń. Zapewniamy, że w dzieleniu się pasją do nart nie mamy sobie równych! Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami i strefa chill-out, w której można odpocząć przy dźwiękach muzyki serwowanej przez naszego DJ-a.

Zapraszamy do wzięcia udziału w największych ogólnodostępnych testach sprzętu narciarskiego w sezonie! Z Völkl Winter Tour udany dzień na stoku gwarantowany!

Dostępne modele nart można zobaczyć na stronie organizatora tutaj.


APRES SKI APEROLA

Strefa Aperola w Apres Ski Bistro - 5 i 6 stycznia oraz w każdy weekend stycznia i lutego.  Aperol to kultowy, włoski alkohol. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco, pod postacią koktajlu Aperol Spritz. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia czy po prostu jako miły przerywnik dnia. Strefa Aperola obok Apre Ski Bistro będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, dlaczego na punkcie Aperol Spritz zwariowała już cała Europa.


Red Bull gra na stoku

Już 4 lutego zapraszamy na wspólną zabawę i udział w akcji "Red Bull gra na stoku".
Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →