Sprytna Sezonówka

Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22Od momentu pojawienia się na świecie pandemii Covid-19, przeżyliśmy razem trudne chwile. Jeszcze przed świętami wszyscy wierzyliśmy, że sezon narciarski będzie udany. Zamiast tego czekały nas na przemian chwile radości i wielkiego rozczarowania. Ale nigdy nie przestaliśmy patrzeć w przyszłość i robimy to także teraz. Patrząc w przyszłość, stwierdziliśmy, że przyszedł czas na zmianę. Na podstawie Waszych sugestii Sprytna Sezonówka została uproszczona i ujednolicona.

Połączyliśmy wszystkie dotychczasowe rodzaje Sezonówek w jedną Sprytną Sezonówkę PREMIUM 2021/22, która jest kluczem do przeżycia najwspanialszych doznań narciarskich i snowboardovych.Nie musisz się już przejmować nieobowiązywaniem karnetu w niektórych dniach lub ośrodkach. Zasługujesz na myślenie tylko o przyjemności z jazdy na nartach i snowboardzie, a o pozostałych sprawach możesz zapomnieć.

Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22

W sprzedaży jesienią 2021

Nowa Sprytna Sezonówka PREMIUM będzie obowiązywać zawsze, bez wyjątków w poniższych ośrodkach narciarskich: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Szczyrk (SMR | COS | BSA), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Špindlerův Mlýn i Ještěd. W sumie możesz jeździć na nartach w 4 krajach na ponad 200 kilometrach tras. Sezonówka obowiązuje także podczas wieczornej jazdy na nartach i snowboardzie w ośrodkach Jasná, Špindlerův Mlýn, Ještěd i Szczyrk (SMR). Nowa Sezonówka gwarantuje narciarzom i snowboardzistom prawdziwą swobodę.Nowa Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22: 

  • Bez ograniczeń - Szusuj przez cały sezon bez wyjątków i ograniczeń
  • Wieczorne szusowanie - Wieczorne szusowanie w Jasnej, Szpindlu, Ještědu i Szczyrku (SMR)
  • 15 % zniżki - W wybranych sklepach Motion i lokalach gastronomicznych
  • 200 km - Świetnie przygotowanych tras
  • 8 ośrodków - W 4 różnych krajachPowrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →