Wielkanoc w Szczyrku

Tutaj spędzisz niezapomniane Święta

W okresie Świąt Wielkanocnych (8-10.04) Szczyrk Mountain Resort czynny będzie dla turystów i zaprasza na inaugurację sezonu wiosennego. Uruchamiamy dla Was kolej gondolową A1 i Restaurację Kuflonka na poziomie 1000 m. Ścieżki rowerowe będą jeszcze niedostępne z uwagi na zalegający na nich śnieg.

Harmonogram działania:

  • Kolej gondolowa funkcjonuje w Wielką Sobotę, Wielką Niedzielę i Lany Poniedziałek w godz. 9:00-16:00,
  • Restauracja Kuflonka gościć będzie turystów w godz. 9:00-16:00. Szef Kuchni poleca żurek wielkanocny,
  • W Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w godzinach 11.00 - 14.00 zapraszamy na Brunch Wielkanocny w Restauracji Kuflonka, czyli otwarty bufet świątecznych pyszności i prawdziwą ucztę dla podniebienia. Oferta limitowana do zakupienia online gopass.travel
  • W Wielką Sobotę, Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w godzinach 11.00 - 14.00 zapraszamy świąteczne animacje dla dzieci w Restauracji Kuflonka,
  • W Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny w godzinach 11.00 - 14.00 zapraszamy na Wielkanocny koncert kapeli góralskiej w Restauracji Kuflonka.

 

Image Alt parameter text

Brunch Wielkanocny

Celebruj Świąteczne późne śniadanie na poziomie 1000 metrów z darmowym wjazdem i zjazdem gondolą! Spędź Wielkanoc w otoczeniu górskiego krajobrazu w Szczyrku i delektuj się pyszną kuchnią z regionalnymi akcentami.

więcej
Image Alt parameter text

Animacje w Restauracji Kuflonka

Dla najmłodszych uczestników Świątecznych wydarzeń przygotowaliśmy moc atrakcji. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

więcej
Image Alt parameter text

Koncert kapeli góralskiej

W niedzielę i poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na muzykę na żywo w Restauracji Kuflonka.

więcej