Wieczorne ratrakowanie

Przeżyj przygodę w najmocniejszych śnieżnych maszynach


Chcesz poznać nasze trasy z punktu widzenia/siedzenia w ratraku? Już jest to możliwe – Wieczorne Ratrakowanie z naszymi pracownikami to niesamowite przeżycie, duża dawka wiedzy i mocy. Codziennie w godzinach 16.30 oraz 17.05 możesz zostać pasażerem Ratraka i przygotowywać trasy nr 1 i 3 w ośrodku Szczyrk Mountain Resort przed jazdą wieczorną.

2 ratraki robią dwa kursy – po 30 minut każdy. Możesz umówić się na Wieczorne Ratrakowanie już dziś! Skontaktuj się z naszym Infocentrum telefonicznie +48 33 817 89 26, wybierz termin oraz godzinę jazdy – 16.30 lub 17.05.

 


CENA:

Półgodzinna jazda koszt 99 pln / 1 osoba  (12+)

Dla osoby dorosłej i dziecka od 6-12 roku życia 139 pln 

Max ilość osób w Ratraku – 1 osoba (12+) lub 1 osoba dorosła (pełnoletnia) i dziecko od 6 do 12 roku życia.


 

Opłatę należy uiścić w Infocentrum przy ul. Salmopolskiej 53b do godziny 15.00 dnia, w którym jest zaplanowana jazda ratrakiem. W ramach jazdy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat wydany przez operatora ratraka –  „Przygotowania tras na wieczorną jazdę w ośrodku Szczyrk Mountain Resort”.

Przy dolnej stacji gondoli znajduje się meeting point do wsiadania do ratraka. ( w okolicy pod zjazdem z trasy 3 pod gondolę). Regulamin produktu „Wieczorne Ratrakowanie” dostępny jest również w Infocentrum.

 

Regulamin "Wieczorne Ratrakowanie"Powrót

Mamy nadzieję, że znalazłeś potrzebne informacje
Strona główna →