Puchar Misia Maxa

Narciarski wypad z dziećmi? To proste!Wielu rodzicom zaplanowanie zimowego wyjazdu w góry spędza sen z powiek. Gdzie najlepiej zacząć naukę jazdy na nartach? Czy moim dzieciom to się spodoba? Co robić poza stokiem? Jak zaplanować atrakcje na cały dzień? To tylko kilka pytań, które pojawiają się takiej sytuacji. W najbliższy weekend marka Reima i Szczyrk Mountain Resort ułatwią rodzicom życie.

Specjalnie przygotowany stok, na którym można bezpiecznie rozpocząć przygodę ze sportami zimowymi pod okiem doświadczonych instruktorów. Baby room, w którym młodzi adepci narciarstwa odpoczną, pobawią się i ogrzeją po zajęciach. Zaś w najbliższą niedzielę 10 lutego pojawi się również okazja do wzięcia udziału w zawodach, w których na zwycięzców czekają cenne nagrody! W ten weekend w Reima Maxiland, czyli specjalnej rodzinnej strefie szkoleniowej w Szczyrk Mountain Resort, z pewnością nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny.

Pierwsze kroki w świecie sportowej rywalizacji postawić będą mogli w niedzielę wszyscy narciarze w wieku od 5 do 12 lat. Młodzi alpejczycy zmierzą się w slalomie równoległym w dwóch kategoriach: 5-8 lat i 9-12 lat. Do wspólnej zabawy zaproszeni są również najmłodsi (do 4 lat), dla których zaplanowany został specjalny program zabaw. Start o godzinie 11:00. By ułatwić rodzicom znalezienie w weekend chwili na kilka zjazdów dla siebie, w budynku Reima Maxiland w Czyrnej działa również przedszkole dla najmłodszych. W czasie dwóch sesji w godzinach 10:00-12:00 i 12:00-14:00 dzieci biorą udział w zabawach prowadzonych przez wykwalifikowaną animatorkę, a rodzice mogą poszaleć na stoku.

Zatem, weekend na stoku z dziećmi zaplanowany. Czas się pakować!

 

Nagrody dla najlepszych:

za 1 miejsce: 3x 750 zł

za 2 miejsce: 3x 200 zł

za 3 miejsce: 3x 200 zł

i upominki specjalne 5x 130 zł 

 

 


Nagrody w Pucharze Misia Maxa funduje Reima - producent odzieży dziecięcej

Zobacz więcej →


Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →